reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nuva ring-czy ktoś ma???

Mysle ze moze to byc zwiazane z przestawianiem sie organizmu na nowy srodek antykoncepcyjny. Ja bym poczekala, jesli nie przejdzie przy drugim krazku to do lekarza!
 
reklama
No, jednak mi przeszlo, wiec to chyba nie bylo od pierscienia. Dzis go wyciagnelam, czekam na okres. Nie mialam ani plamien, ani innych przykrych dolwgliwosci, calkiem niezle mi minal pierwszy miesiac. Mam nadzieje ze bedzie tak samo skuteczny
 
Hej,ciesze sie że dzięki Wam mam informacje o NR.Dostałam właśnie recepte i jutro biegne do apteki po mój pierwszy krążek.Mam nadzieje,że mi "podejdzie",bo o tabsach już nie chce słyszeć.Brałam przez 3 lata Diane,potem przez rok Cilest,ale niestety miałam paskudne samopoczucie po ostatnich anty.Z tego co piszecie NR jest ok,więc jest i dla mnie nadzieja...Pozdrawiam :-D
 
Czytałam,że krążek ma skłonności do wypadania.Czy to możliwe?Jestem nowa w tym temacie,więc jeśli macie jakieś spostrzeżenia,to napiszcie prosze!:blink:
 
Bibi... skad Ci to przyszlo do glowy?! :szok: to jest fizycznie trudne, bo ujscie pochwy jest wezsze niz krazek (srednica 6 cm). Nie wypada, a szczegolnie po pierwszym stosunku jakos tak sie usadawia na swoim miejscu, i juz go nie czuc wcale.
 
Czytałam,że krążek ma skłonności do wypadania.Czy to możliwe?Jestem nowa w tym temacie,więc jeśli macie jakieś spostrzeżenia,to napiszcie prosze!:blink:

No dobra..zglebilam troche temat i musze przyznac ze za szybko pochwalilam.. wypadac moze, i zalezy to od budowy kobiety. Ale zwykle to jest tak ze jak juz zalozysz i siedzi w srodku, to nie wypadnie. Chyba ze masz problem i Ci za plytko wchodzi, to wtedy jest szansa. Ale zawsze mozna poprosic lekarza o placebo (moj ma, bo pokazywal) i zanim wykupi sie recepte, wyprobowac koleczko "na sucho" ;-)
 
Ja wlasnie czekam na okres i wkrotce zaczynam przygode z NR..

No to witamy w Druzynie Pierscienia! ;-)

Bratowa bardzo sobie te metode chwali i Wy tez sie pozytywnie wypowiadacie :tak: Generalnie jestem nastawiona zle do hormonow, ale cos kosztem czegos, prawda?
Tez slyszalam, ze po pierwszym stosunku z ta metoda koleczko sie dostosowuje i w ogole go nie czuc.
Nie chce tylko przytyc :sorry2:Przy plastrach mialam koszmarne migreny i bol zoladka. Po 2 miesiacach zrezygnowalam z nich. Oby ten srodek byl dla mnie łaskawszy :cool2:
Tez mialam evre krotko przed krazkiem, a wczesniej jezcze kilka lat tabletek i musze przyznac ze reakcja organizmu zupelnie inna. U mnie na plus. Oby u Ciebie tez tak bylo.. Balam sie tylko o te skrocone krwawienia, ale lekarz mowi ze w normie :cool2:.
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
reklama
Życze powodzenia z krążkiem!Ja po roku brania Cilest musiałam rzucić tabsy,bo miałam kurcze łydek i zaczęły sie problemy z sercem,więc mój gin zasugerował nuva ring.Szczęśliwa założyłam krążek i niestety po 3 dniach musiałam go wyjąć,bo miałam podobne sensacje jak i przy Cilest.Mam nadzieje,że u Ciebie sie to sprawdzi i będziesz szczęśliwą posiadaczką pierścienia:-)Napisz za jakiś czas jak sie sprawdza u Ciebie to cudo;-)Pozdrawiam gorąco;-)
 
Do góry