reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Nystatyna???!!!

Rozwiązania
0
Dziewczyny, Dziś Nasza Lekarka Przepisała Mojemu Synkowi Nystatyne W Zawiesinie I Nie Bardzo Wiem Jak To Stosowac, Dziecko Ma To Połykac Czy Mam Smarować Tym Jamę Ustną???

reklama

Irlandia

Mama Kwietniowa 2006
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Rozwiązania
0
A z jakiego wskazania przepisała? Jaki lekom towarzyszy? Co mówiła jak przepisywała? To istone informacje, bez których Ci nie pomogę.
Zasadniczo Nystatyna w zawiesinie jest do uzytku wewnętrznego - zatem należy ją połknąć. W niektórych przypadkach sensowne jest tzw. pędzlowanie jamy ustnej lub samych zmian grzybiczych w niej. Trudno ocenić po twoim poście bo nic nie napisałaś.

Rozwiązania
0
synek dostał ten lek ponieważ ma pleśniawki w buzi, kazała przez 6 dni stosować.
Z tego co sie juz rozeznałam to trzeba pędzlować buzke, dzieki marta 1981

pozdrawiam

MŁODA_MAMA22

lipcowa mama '08
Miasto
Opolskie
Rozwiązania
0
moja coreczka tez miala to przepisane i lekarz kazal mi podawac to zalaczona pipetka 1 ml na koniec jezyczka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
moja mała ma kandydozę wraz z gronkowcem i mam to stosować 4 razy dziennie po pół łyżeczki (czyli 2,5 ml) co 6 godzin, przez 14 dni, martwi mnie to iż dawka dla dzieci podawana na ulotkach to 1ml, ale lekarz przecież wie co robi

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
moja mała ma kandydozę wraz z gronkowcem i mam to stosować 4 razy dziennie po pół łyżeczki (czyli 2,5 ml) co 6 godzin, przez 14 dni, martwi mnie to iż dawka dla dzieci podawana na ulotkach to 1ml, ale lekarz przecież wie co robi
wie wie :tak:
my bralismy podobnie (3x2,5) i małemu nie zaszkodziło
ale krtań i buzie wyleczyliśmy definitywnie :tak:

agnes_m

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
My też bardzo długo męczyłysmy sie z pleśniawką. Po nystatynie szyciutko wszystko zeszło:tak:

madziula180

wrześniowa mamusia
Miasto
Wieluń
Rozwiązania
0
witam, ja mecze sie z plesniawkami juz chyba miesiac i nie mozemy sie ich pozbyc :-( smaruje mu nystatyna ale one ciagle sa. juz nie wiem co robic.

reklama

BASIA.J

Fan(ka)
Miasto
LUBLIN
Rozwiązania
0
a tylko smarujesz ?
może trzebaby było jeszcze doustnie pobrać , nie zaszkodzi a może pomóc :tak:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry