reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

jak sie czuja przyszle mamusie?
u mnie samopoczucie calkiem dobre. zauwazylam, ze szybciej sie mecze, wtedy najczesciej zaczyna mnie bolec brzuszek. co jakis czas tez kluja mnie jajniki, ale gin powiedziala, ze to prawidlowy bol, bo naciagaja sie wiezadla. nadal mam wrazliwe sutki, lekko piersi po bokach bola. bialy sluz w coraz wiekszych ilosciach wystepuje, a do tego rankami tak troche cos mi w gardle jakby stoi. jesc moge jednak nadal wszystko, bez problemow :)

pozdrawiam :)
 
reklama
Dziękujemy Aga Mazury :D Oj marzyły mi się bliźniaki ;)

Agutek - ja mam tak samo - szybciej się męczę i też mnie wtedy zaczyna lekko brzuszek boleć..
Poza tym rano nie mogę nic przełknąć, nawet woda mineralna mi nie wchodzi ::) W ciągu dnia - różnie. Zawsze obżerałam się słodyczami - teraz mam bardziej ochotę na kwaśne rzeczy :) Wczoraj miałam ogromny apetyt, dzień wcześniej - nie mogłam nic przełknąć, jadłam praktycznie same owoce.. No i moja ulubiona kawa rozpuszczalna z mlekiem poszła w odstawkę - ale może to być również przez upały (choć kiedyś mi nie przeszkadzały ;) )
 
ale super, że jest już wątek marzec 2007 ;D ;D ;D, ja w zwszłym roku o tej porze trafiłam na wątek marzec 2006 z taką małą fasolką w brzuchu, a teraz moja fasolka już dokazuje nieżle ::)

wszystkim marcóweczkom 07 życzę spokojnych , szczęśliwych 9 miesięcy (no już teraz to nawet mniej niż 9) i oczywiście lekkich , szybkich porodów i najważniejsze ZDROWYCH maluszków ;) ;D
 
no to zesmy sie rozgadaly na Liscie marcowek, a ja zapraszam na pogaduchy tutaj - na nasz watek glowny ;D
tu mozemy plotkowac do woli o wszystkim i niczym :p

nastal kolejny dzien i znowu nic mi sie nie chce.. ::) czy to sie kiedys skonczy? len ze mnie smierdzacy totalnie.
glodnam, trza by sniadanie zjesc a ponownie na nic nie mam ochoty. bede musiala cosik wepchnac na sile w siebie ::)


milego dnia!
 
A ja dziś pospałam do 14 :o :D :D Z małymi przerwami ;) Odespałam w końcu wczorajszą cieżką noc :) Jeść mi się nie chce, i dobrze :) Dziś trzymam dietę, bo jutro idę zrobić badania krwi i moczu :)
 
malaga pisze:
Dziś trzymam dietę, bo jutro idę zrobić badania krwi i moczu :)

tez mialam w planach zrobic jutro badania, ale...
w koncu okazalo sie, ze moge jechac odebrac odpis z dyplomu, wiec jade do szkolki. tyle czekalam na ten dokument, ze wole miec go szybciej w reku, a badania zrobie sobie w czwartek :)
 
reklama
Melanie pisze:
a ja wstaję codziennie o 4.30 a najpóżniej o 6  :p
córeczka nas tak budzi  ;D
no to niezle..nie wiem jakbym funkcjonowala ::)
pewnie mozna jakos sie przyzwyczaic, ale jakbym chodzila do pracy i jeszcze musiala codziennie wstawac o 4.30 to bym chyba w pracy walnela zebami o klawiature ;D
 
Do góry