reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :)

reklama
jej mam marcowych juz tyle
:)
GRATULUJE

melanie i ja cie pamietam z brzuszkiem i juz z paris-tak jak po watkach z ciekawosci zagladalam,gratuluje
 
Byłam u mojego fantastycznego gina ;D i powiedział na dzień dobry, że mnie nie poznał :D
powiedział, że zupełnie inaczej wyglądam, że niby laska ::) :p :D
bo jak mnie znał to byłam brunetka a teraz blondzia ;D

zbadał mnie ale oczywiście badanie nic o ciąży nie powiedziało, bo za wcześnie
posprawdzał tylko przydatki, czy wszystko jest ok :)
pobrał cytologię i zapisał badania do zaliczenia - krew, mocz
dał mi skierowanie na usg genetyczne - mam się zapisać na początek września - o ile jeszcze będę w kraju ::)
jutro zadzwonię i się umówię

acha i na usg fasolki mam przyjść 28 lipca ;D namówiłam go, bo mąż 29 "wylata"
a ja chciałam, żeby zobaczył jeszcze fasolkę ;D
 
ja wlasnie wrocilam z laboratorium..pobrali mi krewke, mocz. jutro bede miala wyniki.
zobaczymy czy w ciagu ostatniego roku chorowalam na toxo no i poznam wreszcie swoja grupe krwi.
a teraz pozeram sniadanie, bo padam z glodu ::)
 
Ja na badaniach byłam wczoraj - wyniki mają być u pani doktor, także dowiem się co i jak dopiero we wtorek.

Czuję się dziś fatalnie.. Boli mnie brzuch - z góry przepraszam za szczegóły :-[ , kupki nie robiłam już 3 dni, dziś cosik popuściło w końcu i to pod wpływem specjalnego syropu - Duphalak (siostra w ciąży mi go poleciła, przepisał jej gin).. Do tego jest mi niedobrze - baaardzo niedobrze.. Wmusiłam w siebie dwie szklanki wody i kawkę, do tego dwie nektarynki i nie mogę nic więcej ::) Bleeee...
 
biedna malaga :( :( :( :(

kurde ja sie boje tego cholerstwa
bo kto będzie sie zajmował Pariską jak ja będę zdechła :( :( :(

bardzo licze na łaskawość losu :p
 
oj malaga bidulko :( wspolczuje tego okropnego samopoczucia. dobrze, ze teraz do pracy nie musisz chodzic.

Melanie, no musisz liczyc na laskawosc losu. Pariska jeszcze malutka, a to na rekach ponosic trzeba itp. oby ta ciaza tez przeszla ci tak latwo :)
 
Melcia...głowa do gory, teraz napewno chlopczyka masz w brzuszku i całą ciąże bedziesz sie czuła rewelacyjnie ;) ;D

malaga..bidulko, moze sliweczek suszonych podjedz troszke,albo danone activia popij ;)

a u mnie w sumie stoimy w martwym punkcie
bete robia, ale do 8.00 i ja bylam za pozno
czyli jutro rano musze isc,ale wyniki dopiero.......w środe :p :o troche maja terminy co ???
takze w sumie nie wiem czy jest sens zeby isc na ten test,jak we w poniedzialek (1.08) i tak do gina ide na wizyte
 
reklama
Kochana, śliwkami już mi się... Jem śliwy suszone z rana, piję wodę na czczo - nic nie pomaga - mam okropne wzdęcia, co jest o tyle męczące, że powinnam chyba cały czas w kibelku siedzieć albo z kadzidełkiem chodzić, coby nikogo nie zagazować :p Koszmar, koszmar - wolałabym gorsze mdłości (od tych co mam) od tego koszmarnego wzdęcia i bólu brzucha :(
 
Do góry