reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy 3 ciaza

Sisi1992

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Listopad 2021
Postów
135
Cześć dziewczyny. Dopadły mnie obawy.... Jestem w 3 ciąży oczywiście chcianej, planowanej.
Choruję na pcos i wszystkie 3 ciążę były Planowane i "zrobione" na tabletkach. O pierwszą ciążę 4 lata starań o 2 ponad rok, a o ostatnia i tutaj mój szok i niedowierzanie.... Odstawione tabletki antykoncepcyjne, po około 1,5 miesiąca krwawienie a raczej plamienie, przyjmowałam clostilbegyt i duphaston i już w pierwszym cyklu na tabletkach ciąża. Teraz dopadają mnie obawy, czy trójką dzieci to nie za dużo, czy damy sobie radę... Cieszę się, ale też się boje. Starszy syn 4,5 roku, młodszy syn 27 miesiecy
 
reklama
Moje 3 dziecko ma skonczone 3 tygodnie. Nie powiem lekko nie jest tym bardziej ze starsze muszę zawieść do szkoły i przedszkola- i wez tu zagraj wszystko w czasie… 😊 ale daje radę. Najważniejsza dobra organizacja. Choć czasami mam wyrzuty sumienia ze mniej czasu poświęcam starszaka ale to rozumieją. Z chęcią mi pomagają przy każdym obowiązku domowym a nawet przy rodzeństwie.

Obawy będą, to nieuniknione ale nie zadręczaj się tym teraz bo to nic nie da. Czekaj jak się pojawi maleństwo i wtedy staraj się wszystko logicznie zorganizować. Przygotuj rodzeństwo na to co się wydarzy jak będzie to wyglądać powiedz jasno ze nie zawsze będziesz mogła im psoodwieciv tyle czasu ile do tej pory ale to potrwa tylko jakiś czas, później będzie lepiej i wróci do normy.
 
Cieszę się, że się udało. Staraj się nie zmarnować i bądź dobrej myśli. Sama mówisz W się staraliście więc nić tylko się radować 🙂
Powiem co tak co ja bym dała aby mieć więcej niż jedno dziecko.
Mam córkę 5 lat i dwa poronienia na koncie teraz się starały ale niestety dziś zaczęła mi się @.
 
Do góry