reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

Ja w nocy,kładę synka raz na jednym raz na drugim boczku.Na dniu we wszystkich pozycjach,a na brzuszku kładziemy się w czasie zabawy i masażu .W nocy wtedy kiedy ja też śpię bałabym się położyć małego na pleckach..


Moje dziecko właśnie ssie cyca,ja pisze jedną ręką i tak sobie go obserwuje.Właśnie w tej chwili zaczął się prężyć,odginać główkę do tyłu,prostować nóżki.Zrobił się przy tym czerwony i słyszę jak idą gazy.Może jednak powinnam odstawić nabiał
(około pół szklanki mleka i jedno małe danio dziennie jem)Może to jednak dlatego a nie jakieś problemy neurologiczne...Jeju już sama nie wiem co myśleć martwię się...Mój mąż upiera się się ze wszystko jest normalne.Kiedy najlepej,tzn w którym tyg życia wybrać się na prześwietlenie głowy czy do tej poradni rechab.???
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do jedzenia -w szpitalu mi mowili-jesc wszystko, pic duzo wody, zero alkoholu lub minimum. jem wszystko-nabial, wedliny, lososia wedzonego, kalafiory, po prostu wsjo- mala ma zero kolek, zaparc, wzdec itp. ze pierdzi- to normalka, a kupki miodowe z granulkami tzn ze trawi nasze mleko a jak grudki to ze sztuczne tez przyswoila :)) w szpitalu podali mi kuskusa ostre jak cholera i jakby nie bylo rozdymajace- nic po nim malej nie bylo:p sery plesniowe wcinam bo we FR nie sposob ich nie jesc.kazali mi jesc to co chce. jedynie nie palic (nie pale) a lampka czerwonegon wina mozliwa tuz po karmieniu-tak zeby do nastepnego karmienia "zeszlo":))) gdzies czytalam na polskiej stronie ze bron boze smazonego panierowanego, itp a ja wcinam schabowe, mielone, smazone - malej nic!:))))))) po gotowanym miesie rzygalm na sam zapach bleeeeeeee -nie da rady przejsc przez gardlo:pp mowili mi tez ze dzieci pamietaja smaki tego co jadlysmy w ciazy i jak nagle zarzucimy diete i ograniczamy zarelko pewne to dziecko to zle zniesie i dlatego kazali mi jesc tak jak pzed i w czasie ciazy:)))
 
moja czkawki miala czesto w brzuchu i ma nieraz po jedzeniu, przy kapieli, przewijaniu:)))))))jedynie jak widze ze porzadnie ma czkawice to robie mala porcje butli i daje jej sie napic i przechodzi od razu:))
 
reklama
Do góry