reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Ale nie rozumiem co Cię obchodzi to jak ktoś pisze ? Chyba należy szanować każdego a nie czekać ociekajac jadem … każdy pisze jak uważa , a żenadą jest szukanie okazji do wbicia komuś przysłowiowej szpilki ..
no dla Ciebie, Klaudyneczyczunieczko, może takie określenia są normalne. Dla mnie to przejaw infantylizmu, jak wszelkie inne, niepotrzebne zdrobnienia. Jest seks, jest miesiączka, jest owulacja, jest penis, pochwa, implantacja i tyle. Nie ma w języku polskim czegoś takiego jak serduszkowanie, a przytulanie oznacza obejmowanie kogoś ramionami i czułe przyciskanie swojego ciała do drugiego. No z czegoś takiego dziecka nie będzie, choćby się przytulali dniami i nocami.
 
reklama
Hej dziewczyny,
jestem początkująca w tym temacie, dlatego wsparcie od was i wasze rady, doświadczenia są na wagę złota. Z mezem od 4 miesięcy zaczęliśmy staramy się o dziecko.
W tym miesiącu 01.01 miałam pozytywny test owulacyjny- 16dc .Przytulaliśmy się 31.12,01.01 i 02.01 .
4 dpo zaczęłam odczuwać mocny ból sutków, nie dało się ich dotknąć , obecnie ból przeniósł się na boki piersi. Cykle mam 30-31 dniowe. Do @ pozostały 3 dni. Wczoraj robiłam test - negatywny.
Obecne objawy:
- bolesność piersi
- wysoko szyjka macicy, zamknięta
- utrzymująca się temperatura w pochwie 37.2-37.3
- lekki ból w lędźwiach
- przy ostatnim przytulaniu 2 dni temu mąż stwierdził, że jestem w środku bardzo ciasna i dziwna, jakby nie mógł zrobić pełnej penetracji

Myślicie, że mamy w tym miesiącu jeszcze szanse na maleństwo? Czy to PmS?
Miałyśmy owulacje dokładnie w tym samym dniu i obie mamy 27 dc i też test wyszedł negatywny ( choć wrzuciłam przed chwila mój cień cień cienia ale chyba sama nie wierze, że tam coś jest). Musimy cierpliwie wytrzymać do niedzieli 😅
 
Jeśli test negatywny, to objawy nie sa ciążowe, ja zawsze tydzień przed @ mam.bol piersi ,mam nudności i zawroty głowy, oraz plamienie , o jawy ciąży i pms, są łudząco podobne , jak sie człowiek stara ,to widzisz wszystko inaczej
 
Szczerze mówiąc aż żal czytać takie zgryźliwości 🙄 dorosłe kobiety a zachowują się jak gówniarze które nie umieją przejść obok bez głupich uwag..

Do autorki musisz poczekać kochana ja przeważnie miałam takie objawy przed okresem.. Przed testem pozytywnym zero objawów 🤷
 
Hej. Ja dzisiaj robiłam test. Mam 2 dni przed okresem. Objawy jakie mam narazie to zgaga bym mogła spać i od czasu do czasu kręci mi się w głowie. Jakie miałyście objawy czy macie?
 

Załączniki

  • received_440802907714111.jpeg
    received_440802907714111.jpeg
    20,3 KB · Wyświetleń: 81
Hej. Ja dzisiaj robiłam test. Mam 2 dni przed okresem. Objawy jakie mam narazie to zgaga bym mogła spać i od czasu do czasu kręci mi się w głowie. Jakie miałyście objawy czy macie?
zgagi to ja nie mam a jestem w 6 miesiacu, takze objawy to tak indywidualna sprawa, ze nawet nie patrz na to.
Ale jest krecha, idz na bete i po 48 h powtorz :)
 
Hej. Ja dzisiaj robiłam test. Mam 2 dni przed okresem. Objawy jakie mam narazie to zgaga bym mogła spać i od czasu do czasu kręci mi się w głowie. Jakie miałyście objawy czy macie?
No to gratulacje :)

Ja miałam większe "objawy ciążowe" w PMS niż w ciąży :) Dopiero się rozkręciły ok. 6-7 tygodnia (mdłości, bóle piersi).
Ale pierwsze co mnie tknęło przed testem to ogromne wyczulenie na zapachy i odrzucenie od wina. Test robiłam ok. 5 dni po spodziewanej miesiączce, ale ja miałam dość krótkie fazy lutealnej, więc finalnie i tak było to ok. 15 dpo.
 
Hej. Ja dzisiaj robiłam test. Mam 2 dni przed okresem. Objawy jakie mam narazie to zgaga bym mogła spać i od czasu do czasu kręci mi się w głowie. Jakie miałyście objawy czy macie?
początek to dla mnie był ból implantacyjny. Potem cały pierwszy trymestr wyczulił mi się jeszcze bardziej węch, mdłości przed/po/w trakcie posiłków, mięso mi śmierdziało. Błędnik mi oszalał, nasiliła mi się choroba lokomocyjna, do teraz nie mogę jeździć autobusami,bo mnie mdli. Aktualnie 3 trymestr i te objawy to pikuś przy zarwanych nocach, ciągnięciu brzucha, pukaniu młodego aż czasem syknę z bólu, no i zgagą. Migdały przegryzaj albo pij napar z imbiru :)
 
reklama
Bylam dzisiaj u ginekologa. Nic nie widział narazie ale muszę zrobić betę i zalecił brać pregne start. Dzisiaj robiłam test też rano i 2 kreski. Ale widocznie za wcześnie
 
Do góry