reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, czy to ciąża

reklama
Objawy, które opisujesz, są jak najbardziej ciążowe, ale też jak najbardziej typowe dla przesilenia jesiennego.
Są dziewczyny, które opisują, że niemalże od dnia stosunku już wiedziały, że są w ciąży, ale to wyjątki.






Niestety, żadna z nas nie napisze Ci nic innego niż CIERPLIWOŚCI - spróbuj zająć czymś myśli, żeby nie fiksować na jednej, bo lada moment zaczniesz się doszukiwać jeszcze innych objawów i się bardzo nakręcisz, a później rozczarowanie bardzo boli :(
Trzymam za Was kciuki!



Jestem w ciąży! Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test, a raczej trzy 😅 wszystkie pozytywne ❤️
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem, czy już zeswirowalam czy nie. Potrzebuję porady. W sierpniu dość często współżyłam ze swoim narzeczonym. Od około roku staramy się o dziecko. U ginekologa byłam w czerwcu i po cytologii, wywiadzie i badaniu stwierdził że nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy się starali do skutku. Ostatni "okres" miałam między 8, a 14 września. Z tym, że był dużo mniej obfity niż zwykle. Nie miałam standardowych bólów brzucha. Przypominało to bardziej plamienie. Od tygodnia mam okropne mdłości rano i wieczorem najgorzej. Bóle brzucha w okolicy pępka. Jestem cały czas zmęczona i chętnie przesypialabym całe dnie. Mam w planach zrobienie testu, ale nie wiem czy w ogóle jest sens. Może któraś z Was miała takie objawy na początku ciąży?
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem, czy już zeswirowalam czy nie. Potrzebuję porady. W sierpniu dość często współżyłam ze swoim narzeczonym. Od około roku staramy się o dziecko. U ginekologa byłam w czerwcu i po cytologii, wywiadzie i badaniu stwierdził że nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy się starali do skutku. Ostatni "okres" miałam między 8, a 14 września. Z tym, że był dużo mniej obfity niż zwykle. Nie miałam standardowych bólów brzucha. Przypominało to bardziej plamienie. Od tygodnia mam okropne mdłości rano i wieczorem najgorzej. Bóle brzucha w okolicy pępka. Jestem cały czas zmęczona i chętnie przesypialabym całe dnie. Mam w planach zrobienie testu, ale nie wiem czy w ogóle jest sens. Może któraś z Was miała takie objawy na początku ciąży?

Odpowiedzi masz w drugim wątku, w którym zadałaś to samo pytanie.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała bardzo wczesne objawy ciąży, już po tygodniu?
Staramy się z mężem i drugie dziecko, ostatnia miesiączkę miałam 20 sierpnia, w okresie płodnym uprawialiśmy sex kilka razy. Okres ten według kalendarzyka skończył się w niedziele. Od poniedziałku czuje się okropnie, mam straszne mdłości, jestem mega zmęczona i senna. Do tego boli mnie podbrzusze. Okres mam dostać 18 września, ale już chodzę po ścianach i zastanawiam się czy może się udało czy po prostu coś mi fiksuje. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi!
Ja od kilku dni tez dziwnie się czuje boli mnie podbrzusze bardziej kłuje i jajniki często jest mi nie dobrze nie wiem co jest grane
 
Do góry