reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

ewan

Mamy lipcowe'08 kom.502765656
Dołączył(a)
20 Listopad 2005
Postów
3 319
Miasto
Augustów
może wpisujmy tutaj nasze objawy i wspólnie doradzajmy jak pozbyć sie np. zgagi czy nudności?
 
reklama
witam...
jedyne moje objawy to sennosc,wilczy apetyt,bolace piersi,wyzsza tempka,czeste wyprawy na siusiu,brak @ i wyjatkowa jedzowatosc w stosunku do wszystkich :zawstydzona/y:.... poza tym nic sie nie zmienilo ;-):-)
 
od razu na mdlosci polecam kromke suchego chleba przed wstaniem z lozka;
a na zgage- migdaly!!!! ratowaly mi zycie :-)
 
Ja mam mdlosci no i boli brzuszek ale do wytrzymania. Na mdlosci nic niestety nie pomaga:-(
Trzeba to przeczekac:tak: Wedlug ogolnych danych to jeszcze okolo miesiaca wiec damy rade!!!
 
uff, u mnie na razie żadnych nudności, tak było i przy pierwszej ciąży, na razie więc spokojnie, zrobiłam dziś krew na B-hcg no i wskazało 4-5 tydzień, więc jeszcze wszystko przede mną, żadnych objawów!
powodzenia dziewuszki, mi na zgagę pomagał rennie
 
Witam, u mnie, wg moich wyliczeń to też dopiero 4-5 tydz, ale to moja pierwsza ciąża i może dlatego mam wrażenie, że wszystko mnie już dopada, bolą mnie strasznie piersi, jestem na wszystko wściekła, śpię na stojąco a pozatym mam ciągle mdłości....co zjem to jest źle, jak nie zjem też jest źle:szok: .......chociaż dziś mam jeden z lepszych dni, nawet nie spałam w pracy i jeszcze nie zasypiam....
 
Witajcie mamy lipcowe!:-)
Ja już w styczniu zostanę mamą:-D
Na mdłości dobre są banany przed wstaniem z łóżka, a na zgagę mleko zimne:tak:
Alumag też jest dobry, jesli kogoś naprawdę mocno męczy, niestety mdłości mogą się utrzymywać nawet cała ciążę:-(
Życzę Wam szczęśliwych i bezproblemowych udownych 8 miesięcy,:-)Żebyście urodziły zdrowe dzieciaczki:-)
Zobaczycie jak szybko zleci, dla mnie te 8 miesięcy szybciutko minięło, za 1, 5 miesiąca będę tulić swoją kruszynkę
 
PABLA27-OJ JA TO DOSKONALE ZNAM, OJ ZNAM. z PIERWSZĄ CIĄŻĄ TO OD PIERWSZEGO TESTU OD RAZU I BRZUCH WYDAWAŁ SIĘ WIĘKSZY, I JAKIEŚ NUDNOŚĆI, I SENNOŚĆ I WARCZENIE NA WSZYSTKICH DOOKOŁA.... ECH... TAK TO JUŻ JEST
ALE Z KAŻDYM TYGODNIEM BĘDZIE Z GÓRKI!
 
reklama
No a dziś znów mdłości od rana....:no: jak ja przezyję dzisiejszy dzień w pracy...?? byle do wieczora i weekand:-)
 
Do góry