reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy i boleści-ku pocieszeniu

hmmm, u mnie nadal objawów zero. ciuchy te lepsze zatrzymałam po poprzedniej ciąży więc na razie nie przejmuję się tematem
 
reklama
Dziewczyny, ale czy mozecie mi doradzić co Wy robicie z tym imbirem? Jestem w tej kwestii strasznie dociekliwa bo potrzebuję czegoś, co chociaż trochę złagodzi moje mdłości..Już wiem, ze korzeń jest potrzebny, że można jego kawałki zalać gorącą wodą i wypić taki wywar...
beaa - jak Ty ten imbir dodajesz do mięs? zeskrobujesz na tarce czy jak? Przyznam się że rzadko stosuję tą przyprawę i nie wiem co i jak...:zawstydzona/y:
 
Pabla27- imbir kroje w cieniutkie paseczki i dodaje na poczatku smazenia/gotowania. Wedlug mnie imbir uszlachetnia smak niemalze wszystkich potraw. Warto sprobowac:-).
 
u mnie nadal bolace piersi i sennosc oraz wczoraj okropne klucie w lewym boku i bol brzucha i lekkie zatwardzenie-to moze wlasnie stad to klocie? jak i chyba jakas mniej "mila" infekcja... bede probowac skontaktowac sie z lekarzem...
badan jeszcze nie robilam mam na nie skierowanie dopiero w 8 tc.... tutaj sie nie spiesza zbytnio....
w ciuchy sie nadal mieszcze,ale jestem dopiero w prawie 5 tc i mam nadzieje,ze do swiat uda mi sie "nieujawnic" ;-):-)...
 
Beaa - dzięki za info, muszę w takim razie to wypróbować!!! u mnie bez zmian - mdłości straszne, mam też zgagę i jestem tak osłabiona całą tą sytuacją, że ledwo wstaje z łóżka...mam L4 do końca tyg, zobaczymy co dalej...w ciuchy się mieszczę bez problemu, tak naprawdę to mam wrażenie że schudłam:szok: no i tyle, dziś wciąż w piżamie i cały czas śpiąca...
 
U mnie z objawów to bolące mega piersi:-D
Po nocach sni mi sie kiszona kapusta:-)
I potworne mdłosci ale w nocy w dzien jest ok ale noc straszna
Jeszli chodzi o spanie to spie tyle co moje dziecko w nocy 12 godzin i w południe drzemka 2 godziny i jakos funkcjonuje choc spanie powoli przechodzi.

I tak jak pisałam z tych niemiłych od 2 tyg mam krwawienia i plamienia:-(
 
reklama
Do góry