reklama

Kolki/bóle/katarki itp. - leki,sposoby i sprawdzone rady

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2008' rozpoczęty przez post_ptaszyna, 8 Sierpień 2008.

1. post_ptaszyna

post_ptaszyna mamy lipcowe'08 zakręcona

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to ja wrzuce jeszcze jednen wątek.
    jesli bedziemy o tych wszystkich specyfikach pisać na jednym wątku, łatwiej będzie je odnaleść.:)
    tak myślę przynajmniej:-):-):-)

2. pabla27

pabla27 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobry pomysł...
    Więc co polecacie na katarek dla takiego maluszka??
    Ja na brzuszek obecnie stosuje esputicon ( 2 dzien ) i gripe water ( 1 dzień ) - zobaczymy czy będą jakieś efekty.
    wczesniejsze np debridat - u nas nie pomógł/
    A, daje jeszcze małej priobiotyk - Dicoflor 30
    Narazie kupy brak od wczoraj rana:no:
    I dzis wypróbuje te rureczki do odgazowywania.

3. reklama
  4. post_ptaszyna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie po esputiconie wieczorem w nocy przyszła duża kupa i było dużo pierdzioszków:-):-):-) i nie wiem czy to zbieg okoliczności czy on tak szybko działa.

5. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja esputicon stosowałam doraźnie, ale od wczoraj wprowadzam dokładnie wg zaleceń lekarki czyli 3 krople 3 razy dziennie i zobaczymy; fakt faktem, że gazów po nim zdecydowanie więcej, ale na razie nie widzę, żeby to się na mniejszy ból brzucha przekladało...

6. Roni21

Roni21 Spider's Web

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na katar tylko chyba teraz sterimar albo inna woda morska
    jak nie przechodzi nasivin soft

7. post_ptaszyna

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziweczyny, a jak podajecie ten seputicon.? Bo on dosyć gęsty. Do buzi prosto próbowałam dać ale młoda akurat jak kapnie to buzię zamyka. Na łyżeczce w wodzie to taka tłusta plamka pływa.

8. survivor26

survivor26 Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wstrząsam kilkukrotnie buteleczką, wtedy się trochę rozrzedza i czekam aż młoda dziobek otworzy. ona dość to chyba lubi, bo witaminami pluje, a to je bez problemów. Natomiast witaminy właśnie podaję na swoim małym palcu jej do buzi i zanim się zorientuje, że to nie cyc, to zliże wszystko:)

9. pabla27

pabla27 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja właśnie tak jak Surv podaje ten esputicon - kropelka na palec i do zlizania do buźki. Nie ma z tym problemu, tak naprawdę młoda zje wszystko co jej podam:-)

10. reklama
  11. kamu

kamu Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na katarek disne mar,a na bóle brzuszka gripe water podaje na łyżeczce,dziś pierwszy dzień tak częściej.Bo tak to podawałam tylko raz w nocy.Witaminy wciskam do pyszczka z kapsułki na razie udaje mi się to bez większych problemów.Oczywiście staram się często masować brzuszek tak profilaktycznie.Pierdzioszki są u nas często ale popołudniu bóle brzuszka niestety też przychodzą,zazwyczaj wtedy jesteśmy na spacerku i mały raczej śpi ale prężyć się pręży i robi cały czerwony.Kupki na razie robi często

12. kaja1978

kaja1978 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Fajnie macie z tymi witaminami! Ja mam przepisane 5 i muszę podawać osobno! Masakra! Zwłaszcza witamina C - małą aż zatyka od kwasu:-) Jakby miała bezdech, czy coś... Nie dziwię się! A witamina A jest o smaku anyżowym (bardzo intensywnym). No i mam rozpuszczać w mleku A,D,K co jest problematyczne, bo póki nie ciagnie, mleko nie leci... Więc przerywam karmienie, daję kroplę na łyżeczkę i faszeruję ją witaminami... Nie wiem, po co takie utrudnienie, skoro są preparaty multiwitaminowe...

Poleć forum