reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolki/bóle/katarki itp. - leki,sposoby i sprawdzone rady

reklama
ja też sudocrem
wg. mnie jest świetny
można też bepanthen (ten sam co do piersi)
ja jeszcze czasem używam linomag
 
u mnie sudocrem działą rewelacyjnie, smaruje tylko jak mam czerwoną pupkę a tak to kremem z Hippa też na odparzenia ale jak dla mnie to on jest bardzej pielegnujący. A u mnie chyba sie zaczely bóle brzuszka kupiłam esputicon zobaczymy czy cos to da:baffled:
 
maka ziemniaczana
plus kąpiele z krochmalu - u nas działają rewelacyjnie na odparzenia i wszelkie inne kłopoty skórne; w okolicy pupy wolę jednak stosować sudokrem, żeby małej nie upaprać, gdzie nie trzeba;-) U nas sudokrem sprawdza się przy mocniejszych odparzeniach, a bepanten stosuję na te lżejsze.
 
mojemu az zaczela skora schodzic w pachwinach, a nie bylo zadnych "ostrzezen" w postaci zaczerwienienia albo krostek i teraz walcze z tym i szukam n owych pomyslow. sudokrem mi sie nie sprawdzil, krochmalu nie probowalam jeszcze na to- sprawdzimy sprawdzimy
 
mojemu az zaczela skora schodzic w pachwinach, a nie bylo zadnych "ostrzezen" w postaci zaczerwienienia albo krostek i teraz walcze z tym i szukam n owych pomyslow. sudokrem mi sie nie sprawdzil, krochmalu nie probowalam jeszcze na to- sprawdzimy sprawdzimy

Aga, Natalce też tak zaczęłą skórka schodzić i położna poleciła kąpiele w Oilatum . Szczerze mówiąc nie byłam przekonana ale faktycznie po 3 dniach jest rewelacja :tak: Skóreczka jak marzenie :-)
 
Dziewczyny a czym wycieracie pupke? Ja stwierdziłam, że najwyższy czas przejść z chusteczek na waciki + woda ale widze, że mały teraz denerwuje się po kupce (przedtem nawet na nią nie reagował).
Odparzeń brak. Stosuje na zmianę sudocrem, linomag i bephanten a do kompieli oilatum.
 
reklama
Jak jest duża kupka to zazwyczaj biorę Maksa i myje pod kranem.Staram się również myć wodą z mydłem i wacikami.A w nocy to chusteczkami bo tak jest najszybciej
 
Do góry