reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolki/bóle/katarki itp. - leki,sposoby i sprawdzone rady

reklama
Już rozszyfrowałam po czym Patka tak cierpiała nie wiem czy słyszałyście ale IMiDz wprowadziło znowu żeby przez 4 mce podawać maluszkowi wit K nie wiem na ciul chyba z eby kase bić 1 op ponad 40 zł a po podaniu jej Patce dziecko wyło jakbyśmy ją ze skóry obdzierali po odstawieniu anoił spi spokojnie tak wiec po podaniu 4 dawek zrezygnowałam tylko kase niepotrzebnie wydałam a nie wiem jaki ma sens podawanie tej wit skoro przez tyle lat wszyscy bez tego się obchodzili.
Miała któras z was podobnie czy tylko moja mała taka wrazliwa
 
Ja mam podawać od 21 dnia.:baffled: Jeszce nie zakupiłam. Też chętnie się dowiem czy ta wit nie wpłynęła źle na więcej bobasów.

Dt. mycia pupki, chyba nie ma sensu kombinować, skoro chusteczki są najlepsze dla dupki :p
 
Ostatnia edycja:
Kurcze no mój mały ma taki bardzo napięty brzuszek i nie wiem czy to wit K ma coś z tym wspólnego ale może faktycznie nie będę mu jej podawać przez kilka dni i zobaczymy.Z tym że ja podaje ją na noc i raczej Maks zasypia bez problemu
 
u nas od kiedy Antoś odparzył sobie pupę chusteczek używam tylko w nocy:tak: w dzień po każdej kupce, czyli przy każdym przebieraniu używam wody i wacików;-) do smarowania sudocream, ale to teraz przy odparzeniach, jak ich nie było to używałam bepanthen i jak wyleczymy pupkę to do niego wracamy:-)
 
ja uzywam naprzemiennie chusteczki (teraz bambino,wczesniej pampersa i nivea) i waciki z wodą, przygotowuje sobie wczesniej kilka sztuk namoczonych i odcisnietych i idzie szybko i sprawnie. chyba z pampersow rozmiar 2 synek wyrasta bo czesto cos mu przecieka na plecki mim o ze dobrze dopinamy.
 
reklama
Do góry