reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Objawy i dolegliwosci

ano widzisz, a ja bralam albo na czczo albo w trakcie sniadania - wg ulotki.
Dzieki Olu za rade :))
 
reklama
Ja biore tekie witaminki zwykle z rana , przed albo po sniadaniu i nic mi niejest! Niestety od jakiegos czasu meczy mnie taka zgaga,ze czasem wytrzymac nie idzie i juz posuwam sie do tego by brac cos przeciw temu! Okropne, czasem kluje az do mostka!!! I bekam jak swinia ale nie zeby mi to przyjemnosc sprawialo!!! Okropnosc!!!
 
Oj Kreciku znam ten ból... A po takim beknięciu to mówie, że to Kubuś - małe dzieci zawsze się chwali jak im sie odbije :)))
 
To od teraz tez mam wymowke!!! Dzieki za rade bo kristi to sie ze mnie smieje i sie pyta czy ja juz teraz zawsze taka bede, nawet po porodzie!?
 
A ja czuję jak mi się kości rozłażą:/ kość łonowa to mnie od wczoraj boli jak jasny gwint a na domiar złego trochę przesadziłam z rozciąganiem i czuję jakby mi coś pękło:// No i pojawiła się już siara... coraz bardziej dociera do mnie że naprawdę jestem w ciąży:) Po 5 miesiącach sielanki zapowiada się ciężki okres;) chcę już lipiec:)
 
o rany widze ,ze nie tylko ja zaczynam marudzic ;) :laugh: jak juz pisalam bola mnie plecy i tylko ta Joga dwa razy dziennie mi pomaga ale zwykle znajduje jakis wykret i nie cwicze a pozniej stekam.W nocy niestety bol sie pojawia i tak ,narazie nie wymyslilam jak sie ukladac zeby nie bolalo :(
Co do zgagi to Kreciku naprawde sprobuj tego siemienia lnianego mi pomaga a to zawsze naturalny sposob :)
 
Tylko gdzie ja tu teraz siemie znajde? Niestety nie wiem gdzie mam za tym chodzic! W polskich sklepach dostaniesz wszystko a tu to chyba musze do specjalnego sklepu sie udac!! Ale dzieki za rade, moze zaraz rusze na poszukiwania!
 
reklama
Do góry