reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy w 7 tygodniu

kkert224

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2018
Postów
138
Hej, po 2 latach udało mi się zajść w ciąże, wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec kwietnia, bo wcześniej nigdzie nie było terminów...
Chciałabym was zapytać o objawy, jakie miałyście w 7 tygodniu ciąży. Od tygodnia jest mi strasznie niedobrze najbardziej rano i wieczorem i bardzo boli mnie podbrzusze, czasem są to bóle okresowe, a czasem kłucie w podbrzuszu. Zastanawiam się tez czy jest normalne to, że piersi mnie wcale nie bolą, czytałam że jest to pierwszy z objawów ciąży. Ciagle boje się poronienia.
 
reklama
reklama
Chodzę od ginekologa do ginekologa i nadal nic. Nikt nie robi badań, ba nawet nie chce. Usg przez brzuch zamiast dopochwowo i mówią ze nic nie widać. A beta w piątek wynosiła 4220

Z jakiego miasta jesteś? Kochana prywatnie próbowałaś? Przecież w tak wczesnej ciąży nie ma opcji żeby przez brzuch coś zobaczyli. Na spokojnie, skoro beta rośnie to super, znajdz jakiegos lekarza prywatnie, albo jedź na sor, że niby miałaś krwawienie a jesteś w 7 tyg ciąży to zobaczysz jak szybciutko zrobią Ci wszystkie badania.

Przy poronieniu pojechałam na sor i szybko się mną zajęli.
 
Z jakiego miasta jesteś? Kochana prywatnie próbowałaś? Przecież w tak wczesnej ciąży nie ma opcji żeby przez brzuch coś zobaczyli. Na spokojnie, skoro beta rośnie to super, znajdz jakiegos lekarza prywatnie, albo jedź na sor, że niby miałaś krwawienie a jesteś w 7 tyg ciąży to zobaczysz jak szybciutko zrobią Ci wszystkie badania.

Przy poronieniu pojechałam na sor i szybko się mną zajęli.
Z Ełku i jedyne sor tutaj to szpital wojskowy gdzie przyjmuje ten ginekolog u którego byłam, to nie będzie tak, ze to on będzie „badać”?
 
Z Ełku i jedyne sor tutaj to szpital wojskowy gdzie przyjmuje ten ginekolog u którego byłam, to nie będzie tak, ze to on będzie „badać”?

możesz na niego trafić, ale nie musisz, nie może być jedynym ginekologiem na cały szpital. Najlepiej sprawdzić czy jest w ciągu dnia, po 18 już go nie będzie :) jak mnie położyli u nas w szpitalu to od 8 rano do 19 jak wychodziłam dwa razy się zmieniali.
 
Do góry