reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Misty1008

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
71
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Oprócz tego mam dziwne bulgotanie, przelewanie się w brzuchu. Czy to mogą być objawy ciąży, czy po prostu sobie wmawiam ?:) Jakie Wy miałyście takie pierwsze pierwsze objawy :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym <3
29214365_766009550255134_2895819976352989184_n.jpg
reklama
Z tego linku wynika dokładnie to samo co mi mówiła moja położna. Jeżeli jest to oscypek ze sklepu, a nie oryginał z Zakopca to prawie na pewno był pasteryzowany i autorce raczej nie zaszkodzi :)
 
Dobrze,że zjadlam tego oscypka mało. Od razu zrobiło mi się niedobrze i od tamtego czasu mam większe mdłości :( co do powierzonych piersi,to za wcześnie nie jest,skoro mi się powiększyła jedna pierś:) A co do witaminy D3 to po to,że powinno się ja brać w ciąży.. :)) niestety,mdłości mam coraz większe. A co do synka heh. W sumie to facetowi marzy się córeczka,A mi synek,ale obydwoje od początku mamy takie odczucie dziwne,że będzie chłopiec. :D takie.. przeczucie :p
 
Bardziej chodziło mi o to, czy te objawy mogą być objawami ciążowymi. Bo to, że możliwe, że jestem w ciąży wiem. Tylko wszędzie czytałam o bolesnych piersiach itp. Ja tego nie mam :) Zapomniałam jeszcze dodać, że całymi dniami mam dziwne bulgotanie, przelewanie w brzuchu.. :) Test kupiony, czekam jeszcze do dnia spodziewanej miesiączki :)
Jedynym objawem jaki pojawił się u mnie jeszcze przed spodziewana kiedy zaszłam w ciaże a jaki Ty opisujesz to dużo śluzu i bolące piersi ale mnie nie przestały boleć i bolą do teraz a jestem w 9 tyg. Najlepiej zrob test. Ja robiłam 1 dzień po terminie miesiączki i już były 2 piękne krechy.
 
Ale halo, halo.. proszę sobie przeczytać wcześniejsze komentarze, robiłam już jakiś czas temu test i wyszły dwie kreski. Do ginekologa jestem umówiona na 5 Marca, a według obliczeń od dnia ostatniej miesiączki jestem w ok. 7 tygodniu teraz :)
 
Ale halo, halo.. proszę sobie przeczytać wcześniejsze komentarze, robiłam już jakiś czas temu test i wyszły dwie kreski. Do ginekologa jestem umówiona na 5 Marca, a według obliczeń od dnia ostatniej miesiączki jestem w ok. 7 tygodniu teraz :)
Wlasnie rozwalaja mnie te odpowiedzi pod twoim tematem, gdzie dawno napisalas, ze robilas test [emoji1][emoji1]

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
reklama
Do góry