reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży ?

Misty1008

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
71
Kochane, proszę o poradę :) Ostatni okres miałam 9 stycznia i trwał 3 dni.Dnia 24 stycznia kochałam się z chłopakiem z zakończeniem w środku, 25 stycznia miała owulację. Moje cykle trwają 29-30 dni. Okres powinien przyjść za ok. 2-3 dni. Okres mam bardzo krótki, ale za to bardzo bolesny. Od pewnego czasu mam dość mocno obfity śluz, gdzie przeważnie przed okresem miałam sucho. Już na tydzień przed okresem pobolewały mnie piersi i miałam takie nabrzmiałe jajniki, teraz natomiast nic nie czuję. Kilka dni temu miałam kilka razy dziwne kłucie w prawym jajniku. Dziś natomiast rano miałam takie dość mocne bóle, skurcze w podbrzuszu. Oprócz tego może z 3 razy miałam nudności. Często mam zawroty głowy i jestem ospała. Dość sporo jem, jak na mnie. Nie mam żadnych wstrętów czy innych takich. Oprócz tego mam dziwne bulgotanie, przelewanie się w brzuchu. Czy to mogą być objawy ciąży, czy po prostu sobie wmawiam ?:) Jakie Wy miałyście takie pierwsze pierwsze objawy :)
Dodam, że pomimo młodego wieku, cieszymy się z chłopakiem, że mogłabym być w ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Zapomniałam się pochwalić najważniejszym <3
29214365_766009550255134_2895819976352989184_n.jpg
reklama
Cześć kochane. Dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam :/ Od kilku dni miałam delikatne mdłości, ale nic oprócz tego. Dziś natomiast po zjedzeniu bardzo słonego, wędzonego oscypka zaczęło mnie mdlić i po prostu zwymiotowałam. Od razu po tym było mi o wiele lepiej, już nie miałam mdłości, ani bóli brzucha, więc w sumie sama nie wiem czy to przez ciąże, czy po prostu nie powinnam jeść takich rzeczy, bo mi nie służą ;p Ogólnie zaczęło mnie odrzucać od rzeczy bardzo słodkich.. jak mam takie w buzi, od razu mam problem w ogóle pogryźć.. a mdli mnie od razu. Oprócz tego zauważyłam, że mam twardawy i taki zaokrąglony brzuszek, to normalne ? A jak coś zjem, brzuch rośnie mi jak nie wiem haha :D Później przechodzi oczywiście. Oprócz tego mam bardzo bolesną jedną pierś i tylko ona urosła i zmieniła kształt :O To normalne, czy mam się niepokoić ? Nadal dokuczają mi bóle podbrzusza.. Niekiedy są dość wyczuwalne, a niekiedy takie bardzo delikatne.. Kupiłam dziś już witaminę D3, 2000 jednostek. W przyszłym tygodniu idę na badanie glukozy, morfologi, tsh i hcg :) Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Do góry