reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Dołączył(a)
20 Grudzień 2022
Postów
1
Hej,
Pierwszą ciąże poroniłam w sierpniu w 8 tygodniu. Obecnie Jestem w 5tc, Beta rośnie prawidłowo. Od początku poza brakiem okresu nie mam żadnych objawów, wczoraj rano obudziłam się z bólem piersi, który ustąpił dzisiaj rano. Czy to normalne, ze ten objaw pojawił się i zniknął tak szybko?
 
reklama
5 tc to szybko jak na objawy. Ja byłam senna, i mialam brak apetytu. Ale wiem to dopiero z perspektywy czasu, wtedy tego nie zauważyłam. Poczekaj do 9 tc
 
Hej,
Pierwszą ciąże poroniłam w sierpniu w 8 tygodniu. Obecnie Jestem w 5tc, Beta rośnie prawidłowo. Od początku poza brakiem okresu nie mam żadnych objawów, wczoraj rano obudziłam się z bólem piersi, który ustąpił dzisiaj rano. Czy to normalne, ze ten objaw pojawił się i zniknął tak szybko?
Jak narzekałam że w 1 trymestrze ominęły mnie objawy to teraz narzekam że ich za dużo. U Ciebie jeszcze za wcześnie na silniejsze dolegliwości. Poczekaj, a będziesz prosić żeby minęły.
 
Najpeije zapytaj lekarza. Ja np miałam ból brzucha na początku, żadna koleżanka nie miała...ja wtedy panikowałam jak slyszlam, że tylko ja tak. Lekarz uspokoił, że macica się powiększa i boli...wszystko skończyło się dobrze.
 
Hej,
Pierwszą ciąże poroniłam w sierpniu w 8 tygodniu. Obecnie Jestem w 5tc, Beta rośnie prawidłowo. Od początku poza brakiem okresu nie mam żadnych objawów, wczoraj rano obudziłam się z bólem piersi, który ustąpił dzisiaj rano. Czy to normalne, ze ten objaw pojawił się i zniknął tak szybko?
Normalne, spokojnie.
Ja miałam objawy od bety 120 :p to był niecały 5 tydzień. Obudziłam się rano i miałam taką cofkę od lodówki, że aż pojechałam na betę 😂 od kawy odrzuciło mnie kilka dni wcześniej, ale nie zwróciłam wtedy na to uwagi.
 
Do góry