reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Marthusia narazie sie nie stresuj i karm dalej! nie zadreczaj sie tym, pogadasz we wtorek z lekarzem i sie wszystko okaze. Jesli masz taka mozliwosc to zadzwon do lekarza wczesniej i zapytaj telefonicznie. Najwazniejsze zebys sie tym teraz nie przejmowala bo to wcale nie pomoze,glowa do gory!:happy:
 
reklama
Marthusia z tym karmieniem to ja słyszałam różne opinie. Lepiej osobiście się zapytać lekarza, bo każda kobieta i ciąża jest inna :-)

Pytałam o to karmienie, ponieważ niby ma ono zabezpieczać przed jajeczkowaniem, a tu guzik, trzeba tak samo się zabezpieczać jak w czasie normalnych cykli bo nie wiadomo kiedy Cię strzeli ;-) :szok::eek:
 
A mi za chwile cycki z bolu odpadna :wściekła/y:
Plus jest mi strasznie slabo i mam ochote na...czosnek i sol :D
Zmeczenie mnie dobija!!!
 
dzwonilam wczoraj do gina w sprawie tego karmienia piersia. Powiedzial, ze jesli wszystko jest w porzadku, jesli nie ma zadnych niepokojacych objawow i jesli ja sama sie dobrze czuje to nie ma powodu, zeby karmienie przerywac.kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje, jak to okreslil. Z reszta zobacze jeszcze po wizycie czy wszystko bedzie w porzadku. Kupilismy wczoraj mleko modyfikowana i Lena dostala na wieczor. Ona sama wlasciwie chyba nie poczula zadnej roznicy, najwazniejsze bylo, ze brzuszek pelny. Z dnia na dzien chcialabym, zeby przeszla do konca na modyf. i powolutku inne smakolyki, zaczniemy od jabluszka, ale to w poniedzialek, zeby nie za duzo zmian od razu.Chociaz uwielbialam, jak lezala ze mna przy piersi...
Nie da sie wszystkiego pogodzic, a szczegolnie moich zaczcianek z tym, zeby jej nie zaszkodzic :)
 
Marthusia to dobrze ze wszystko sie wyjasnilo. Lenka przyzwyczai sie do mleka i nawet nie bedzie czula roznicy;-) Mam nadzieje ze juz jestes spokojniejsza:happy:
 
Witajcie sliczne mamusie!:happy:
Jak mija weekend? u mnie piekna pogoda, zaraz wyruszamy na spacerek. Jesli chodzi o objawy to nadal bez zmian-tylko piersi sie jeszcze bardziej powiekszyly:szok: :-D a poza tym jest ok-oby tak przez cala ciaze:laugh2: Milej niedzieli zycze!
 
Witam mamusie-listopadoweczki :)
Jak mija niedziela? Dzisiaj mi sie zaczal nowy objaw...mdlosci, ale nie poranne. Mdli mnie po jedzeniu :baffled:
 
reklama
Kathhe ja jestem w piatym i mam takie objawy jak Ty, piersi bolą niemilosiernie, czeste sikanie i boli mnie brzuch od czasu do czasu ale przeczytalam ze to macica sie rozciaga i stad te bole. Test wyszedl pozytywnie ale na pierwsze USG ide dopiero w piatek, tak mi moja ginekolog poradzila, mowi ze wtedy juz napewno bedzie widac a nie ma sie co napromieniowywac tak czesto,
a jesli beta u Ciebie wysoka to napewno jestes wiec GRATULACJE, wklej sobie suwaczek
Spokojnych 9 miesiecy
 
Do góry