reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocena sperminogramu

reklama
Ale co do poprawności badania ?
Jest sens od razu.By może się trochę uspokoić ?
jeśli uważasz, że badanie było źle wykonane możesz powtórzyć i wtedy będziesz widział czy wyniki są dalej złe.
Do tego wizyta u androloga i leczenie. Poprawa wyników nasienia czasem trwa kilka miesięcy, czasem kilka lat, a czasem się nie da poprawić.

Pytanie czy długo się staracie o ciążę?
 
Dziękuje za słowa otuchy
Staram się nie załamywać. Sam miałem ciężko skupić się jak na samym pobraniu jak i wgl zdecydować się na nie.
:)
 
Partnerka nie wie ale wiem jak bardzo martwi się swoim stanem zdrowia,byśmy mieli potomstwo. Nie chcę jej ranić ,gdyż bardzo mocno ją kocham. Chcę dla niej jak najlepiej.
No to pora z partnerką porozmawiać. Sprawa nie jest przesądzona, ale warto jej dac wybór.

Ja według lekarzy miałam nie moc zajśc w ciążę. Powiedzialam o tym partnerowi od razu. Zaakceptował i wiedzieliśmy, że brak dzieci nie będzie dla niego końcem świata. Ale musi móc zdecydować za siebie.
 
Najgorsze jest to,że dowiedziałem się teraz. A mamy zaplanowany urlop za granicą. I tam chciałem się zaręczyć ,ale wynik tych badań wprowadził mnie w zakłopotanie.

A boje się powiedzieć,gdyż wiem,że moja partnerka jest bardzo przejmującą osobą.
 
Najgorsze jest to,że dowiedziałem się teraz. A mamy zaplanowany urlop za granicą. I tam chciałem się zaręczyć ,ale wynik tych badań wprowadził mnie w zakłopotanie.

A boje się powiedzieć,gdyż wiem,że moja partnerka jest bardzo przejmującą osobą.
a z drugiej strony nie wiadomo czy ona nie będzie mieć problemów z niepłodnością. Dopóki się nie zaczniecie starać o dziecko, nikt tego nie wie co będzie.
 
reklama
Masz racje :)
Powinienem sam już zacząć dbać o siebie. I zacząć troszczyć się o to co może być problemem.Ale z tego co mówicie,nie koniecznie musi być wyrokiem.
 
Do góry