reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ocieranie się, a ciąża

Dołączył(a)
9 Marzec 2020
Postów
1
Hej,

piszę tutaj z dość wstydliwym tematem, ale muszę się w jakiś sposób upewnić. Jako, że moja dziewczyna jest wychowana ściśle w wierze katolickiej i wychodzi z założenia, że seks dopiero po ślubie, przez co pozostaje nam niewielkie pole do popisu.

W każdym razie - ostatnio trochę zaszaleliśmy i doszło do tego, że mój członek (prawdopodobnie suchy, ale w zwodzie) przez krótką chwile ocierał się o jej waginę. I to wszystko - nie było żadnego wytrysku ani penetracji.

Czy jest jakakolwiek szansa na to, by zaszła w ciążę? Mówię tu o prejakulatach, które ponoć osadzają się na główce, ale jestem przekonany że penis był suchy. Dziś mi powiedziała, że miała duże zawroty głowy oraz chęć wymiotowania - od całego zajścia minęły 2 tygodnie i 4/5 dni.

Wiem, że ma bardzo nieregularne miesiączkowanie i raz - o ironio - jej organizm zapomniał, że jest kobietą na cały miesiąc oraz problemy z ciągłym zmęczeniem, niewyspaniem etc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
U
Nie chce nikogo obrażać a tym bardziej się z kogoś nabijać ale jakby było to możliwe to każda z Nas miała by już drużynę piłkarską x 5 :-D
Musielibyście mieć przeokrutnego pecha, żeby od czegoś takiego zajść w ciążę, aczkolwiek CUDA się zdarzają.
Na przyszłość zakładaj prezerwatywę nawet przy tego typu pieszczotach, bo po co Wam nerwy?
A Dziewczyna niech się uspokoi, bo im bardziej będzie się nakręcać, tym więcej objawów sobie uroi.
 
reklama
reklama
Do góry