reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza

reklama
Hmm nie no chyba nie trzeba przy wymianie filtrów oddawać sprzętu do serwisu. Jak sobie wybierzesz łatwy w obsłudze to nie powinno być problemu. Ale jeśli potrzebujesz fachowych porad związanych z tym jaki wybrać, na co zwrócić uwagę zajrzyj na oddychajswobodnie.pl tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
 
Tak zobaczyłam temat i stwierdziłam, że coś od siebie napiszę ;) Mam w domu dwie córeczki, które są alergikami. Mam oczyszczacz powietrza z sharpa - jak chce ktoś, to zdjęcie podeślę z domu. Ja mam oczyszczacz powietrza z nawilżaczem. Musiała u mnie byc ta druga funkcja ze względu na to, ze zimą mam masakrycznie suche powietrze. Bez niego zimą to jest tragedia, bo człowiek budził się z zaschniętym i bolącym gardłem.
A jak z głośnością Twojego Sharpa na najniższych obrotach? Ja już mam doświadczenia z 3 modelami planuje kupić następny.
 
Też mam z sharpa. Nawet 2, bo mieszkanie małe, ale takie z zakamarkami i jeden nie dawał rady. Jest chichutki. I przestałam odczuwać objawy alergii, a mam na roztocza.
 
image.jpg

wrzucilabys nazwę modelu?
 
Dziękuję, kupiłam Sharpa trochę inny model. I mi buczy, ale to już mój czwarty oczyszczacz i żaden nie może dogonić pod względem cichości mojego pierwszego - koszmarnie drogiego.
 
reklama
reklama
Do góry