reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie

Dołączył(a)
29 Grudzień 2009
Postów
4
Miasto
Głogów
Witam, jestem tutaj nowa i zapoznaje się z forum, w ciąży przytyłam ponad 30 kg, od prawie 3 tygodni jestem na diecie, byłam i dietetyka i ustalila mi dietke po dwoch tygodniach 6 kilo mniej i walcze dalej:))
 
reklama
gratuluję tempa!!! :-Dmam nadzieję, że uda ci się zejść z tych kilogramów "do konca "
a możesz napisać ile tygodni po porodzie trafiłaś do dietetyka? jaką dietę stosujesz? ćwiczysz? karmisz piersią?
ja jestem 8 tygodni po porodzie i zostało mi bagatela 10kg nadwagi:-(. karmię ale mały nie wyciaga ze mnie ani kilograma i strasznie się martwię, że taka wielka zostanę na dłuzej. buuu
 
Anga bo zostanie !
też jestem tu nowa ja po porodzie jestem 2miechy i mam do rzucenia 14kg to i tak jest pikuś po córce miałam 25kg do rzucenia i rzuciłam ;
I nie słuchaj się Anga takich gadań jeszcze masz czas bo to zejdzie ja też tak myślałam po pierwszej ciąży czekałam czekałam i nic trzeba bylo zabrać się za od chudzanko
 
Ostatnia edycja:
Hej, jestem mamą dwóch chłopców. Młodszy synek ma prawie dwa latka a ja prawie już od 1,5 roku ważę 52 kg (164cm wzrostu). Jak dla mnie zadowalająca waga. Przede wszystkim jestem uparta w swoich postanowieniach. 4 posiłki w ciągu dnia - oczywiście w rozsądnych ilościach. 2 kanapki na śniadanie. Jedna na kolację. Jeśli czuję się strasznie głodna - zapycham się warzywami i owocami. Obiady to mięso i surówki. Coś słodkiego (oczywiście nie tabliczka czekolady:( tylko np. jeden batonik) tylko na wieczór - na osłodę ciężkiego dnia i dobry sen:) Idzie wiosna więc jeszcze dużo spacerków zalecam. Pozdrawiam.
 
ja w ciąży przybyłam 20 kg , ale karmienie piersią zrobiło swoje i pięknie waga spadła. Gorzej jest teraz ale dieta zbilansowana i systematyczność robią swoje. Zapraszam na stronę Jak schudnąć? może się dużo dowiedzieć.
 
To trzymam kciuki jednak warto dołożyć do tego jakiś sport, (może fitness?) oraz zacząć prawidłowo się odżywiać już po zakończeniu diety, aby nie powrócić do poprzedniej wagi.
 
jak na diecie to sport na każdy posiłek :) a tak na serio mam problem z obżeraniem się na diecie. Biorę suplementy i to trochę pomaga.

jak uprawiamy naprawde sporo sportu podczas diety to nawet na wiecej mozemy sobie pozwolic z jedzeniem i lepiej sie czujemy, nie jestesmy wtedy tacy oslabieni, a efekty sa nawet lepsze bo rzezbi sie cialo.
 
reklama
reklama
Do góry