reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

reklama
A ja się po tych krótkich wakacjach (szczególnie po spotkaniach u Maryś ;-)) teraz boję na wagę stanąć :zawstydzona/y:
 
Cześć!
Elwisku trzymam kciuki.!!!
ja tez sie zabieram za odchudzanie po mału.. bo nie chce zmarnowac efektów pooprzednich a juz mi wraca po mału.
niedługo dołącze do Ciebie ( ja zjem tem pyszny smalczyk z cebulka , który wczoraj narobiłam )
 
odświeżam wątek
od jutra dieta.
o MM muszę pocztać, bo dużo zapomniałam.

ale wyglądam koszmarnie/dramatycznie/okropnie i koniec z tym!!!
a dla dodatkowej motywacji założyłam się z koleżanką, że schudnę 20 kg w niecały rok. ona ok 10 ma schudnąć. życzcie mi powodzenia!!!!!!
 
reklama
oczywiście dupadupadupa, już waże nieco więcej....

i planuję rozpocząć działania, tym razem będzie ostro, rozważam dietę cambridge.... któraś próbowała?
 
Do góry