reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

Witam, oddam potrzebującej mamie wanienkę oraz przewijak z pokrowcem- wprawdzie przewijak popękał na zgrzewach, ale śmiało jeszcze posłuży maluchowi, a pod pokrowcem i tak tego nie widać.
Mam też pampersy Fitti (kupione w Biedronce) rozmiar junior 15-25kg.
poproszę o pieluchy a dla koleżanki wanienkę i przewijak
 
reklama
dziękuję przyjmę ubranka na 80-110 zabawki rowerek 4 koła .ubranka 134-142 dla dziewczynek wózek spacerowy i wózek głęboki za obdarowanie mnie dziękuję
 
Oddam fotelik samochodowy kategoria 0-13 kg. Nie jest to fotelik firmowy, ot taki zwykly czerwony. Nie mam do niego daszka i wkladki dla noworodka, ale poza tym jest on w stanie dobrym. Tapicerka zdejmuje sie do prania. Zainteresowanych zapraszam na PW.
 
poszukuje wózka spacerowego w zamian za inne rzeczy dla dziecka lub za koszty przesyłki mieszkam 40km od szczecina
 
Witam śliczne mamusie poszukuję ubranek dla córci w rozmairze 104-110 może są jakieś mamusie które są w stanie mi pomóc pozdrawiam mama w trudnej sytacji
 
reklama
Oddam mamą ze Szczecina ciuszki na rozmiar 68 i większe.
Oprócz tego mam ładny skafanderek na zimę (mój mały miał go na sobie raz, po czym zapomniałam, że go mam:zawstydzona/y:) w kolorze ciemnej zieleni. Ciuszki są po chłopcu.
 
Do góry