reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

Mam do oddania ciuszki dla chłopca rozmiar 86-92-104
ciuszki dla dziewczynki rozmiar 74cm-86-92 najchetniej oddam w moim miescie lub za pokryciem kosztów
 
reklama
Potrzebuje głęboki wózek dla koleżanki która mieszka w szczecinie właśnie urodziła chłopca i zbieram dla niej co tylko mogę jeśli ktoś z was ma coś do oddania to była bym wdzięczna
 
Szukam garnituru 86-92cm w zamian za inne ciuszki np dla dziewczynki lub chłopca czy tez zabawki dla malucha
 
reklama
Poszukuje dla mojego brata ma 10 lat butów zimowych rozmiar 37-38 ciuchów moja mama jest osoba biedna a ja pomagam jak mogę sama nie nalezę do bogatych jeśli macie rzeczy niepotrzebne z butów ciuchów to ja zapłacę za przesyłkę bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam wszystkich Ola.
 
Do góry