reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam/przyjmę/sprzedam

reklama
oddam prawie całą puszkę bebilon 1 ha, otwarta 24.07.10
ponieważ nie mam czasu codziennie przeglądać forum proszę pisać na pw
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :tak:

mam nadmiar pieluch Bella Happy 2 (3-6kg) - 2x78szt + 1x38szt. Moja mala wazy juz 6.5kg, wiec nie mam szans zuzyc wszystkich (mam jeszcze okolo pol wielkiej paczki, ktore wlasnie wykorzystuje). Jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana, to chetnie odsprzedam. Prosze o pw :-)
 
katarzynajanicka - dlaczego Twojemu dzidziusiowi nie pasuje? Nie lubi?
bo ja sie poważnie zastanawiam ...
chyba nie lubi tego wyjmowania i wkładania albo ja nie potrafię tego sprawnie zrobić
kupiłam, żeby go do wózkowni transportować z 3 piętra i z powrotwem a skończyło się na codziennym noszeniu na rękach i nosidełko bezużyteczne leży :(
 
to ja się chyba zdecyduje na nie ...
mysleliśmy żeby kupić, na jakieś wyjazdy nad morze czy gdzieś ... no i do domu jak Mała nie chce leżeć żeby ją nosić i coś przy tym zrobić ...

Ty jesteś dokładnie z samego Torunia?
 
reklama
Do góry