reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam/przyjmę/sprzedam

:)
pytam, bo prawdopodobnie bede za 2 tygodnie w Kruszwicy u kolezanek, a brat jednej z nich mieszka w Toruniu .... wiec tak sobie kombinuje ...
moze na privie podac mi dzielnice? zobacze czy to ma sens, a jak nie to zamówimy kuriera ...
 
reklama
Dziewczyny mam do sprzedania dwa opakowania tabletek antykoncepcyjnych Cerazzete po 30zł za opakowanie taniej niz w aptece .
 
Hej ja mam do odsprzedania Vita K w kapsułkach 2x10 za 6zł+6 zł za przesyłkę listem poleconym(w tym koperta bąbelkowa)
 
Ostatnia edycja:
Odsprzedam 3 puszki Bebilonu Comfort-1- nie otwarte- taniej niż na rynku.Wiadomości na prv.W Krakowie i okolicach ( w kierunku Wadowic) możliwy dowóz.
 
cobra - wzięłabym sukienkę z kaczuszkami, koszulkę z majtkami w truskawki i czerwoną sztruksową ... chcesz przez allegro?

Edit - zdecydowałam przez allegro żeby nikt mi nie wykupił ... nie wiem tylko czy dobrze wszystko poszło bo mi się internet zawiesił ... teraz muszę lecieć, na PW uzgodnimy przelew i wysyłkę, ok?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam do sprzedania 2 puszki Bebilon pepti 1 (nie otwierane, data ważności 14.03.2012).
10zł za puszkę + koszt przesyłki.
 
Do góry