reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

reklama
krolcia
te do kaszy ?? my właśnie z nich jemy kasze ale zawsze taką gęscioche musze robić żeby za szybko nie leciało że masakra. i jasike jedną paczke kaszy ma na 2 dni jak wciska kasze ciągle... i trzyma go 3 godziny ... przesadzili z tymi dziurami
 
krolcia
te do kaszy ?? my właśnie z nich jemy kasze ale zawsze taką gęscioche musze robić żeby za szybko nie leciało że masakra. i jasike jedną paczke kaszy ma na 2 dni jak wciska kasze ciągle... i trzyma go 3 godziny ... przesadzili z tymi dziurami

No właśnie! Ni w kij ni w oko:wściekła/y:! TT to w ogóle do d..y jest! Każdy smoczek muszę sama nacinać dodatkowo, bo z kolei te inne są za małe. Ja do mleka dodaję tylko jedną lub dwie łyżeczki kaszki ot tak dla smaku tylko. Kupiłam na próbę i d..a wyrzucone pieniądze. Że też moje dziecko nie mogło się dostosować do Aventa:dry: jak starszy tam jest ten smoczek I II III, jest genialny!
 
u nas TT sprawdza się idealnie
ale my nie pijemy kaszy z butli
choć te smoczki też mam, w ogóle Adaś nie chce za bardzo już kaszy jeść, więc odtsawiamy się mimowolnie powoli
 
jak tak dalej pójdzie to moja Oli niec nie będzie jadła. Na razie na topie są tylko jogurciki... kaszka jakoś słabo wchodzi, chlebek i bułki wcale, obiadek to troszeczkę, ale nie wszystko:/// chyba strajkuje by dostać ...ptasie mleczko...
 
Dziewczyny jeszcze 5 kartonów mleka jest:dry:. Teść nie przyznał się(głupio mu ponoć było), że kupił więcej po tym jak ostatnio go zbeształam:sorry:, że gdyby bardziej interesowali się życiem wnuków i dzwonili chociaż to by wiedział, że mały już na krowim.
 
tia Krolcia... on chyba fabrykę odwiedził :p a kaszek nie kupował? ja ostatnio poprosiłam kaszę manną kupić teściowej ale tą z bobovity, by do mleka na noc dosypać to mi kupiła... zwykłą do gotowania...:sorry:
 
Nie no on taki promocjoholik:-D he he. Jak dorwał się to kupił 10 od razu!!!
Za pierwszym razem przyniósł 3, to mu dałam dobitnie odczuć:-p, ze wnuk pije już od miesiąca krowie. Szwagierka mówiła, ze głupio mu sie zrobiło. Ponoć dwa gdzieś komuś upchnął a tą resztę wczoraj przywiózł.
 
reklama
Do góry