reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odklejające się łożysko i duphaston

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
reklama
To ja narazie bym sie nie przejmowala. Pojdz poprostu do innego ginekologa . Tez mam duphaston ,tez mam sie oszczedzac juz od 3 tyg a mam 16 miesieczna corke ,wazy 10 kg I normalnie jak jest potrzeba to ja podniose I usiade na sofie bo nie chce zeby czula sie odtracona
no dokładnie... Tym bardziej że no mąż nie ma możliwości siedzieć 24/7 w domu bo chodzi do pracy a mały cały czas do mamy chcę czy się przytulać czy bawić
 
Kosmówka się może odklejać. I wtedy faktycznie jest zagrożenie poronieniem, ale wtedy byą krwawiła.
No to tez moim zdaniem przy tym chociaz plamienie powinno wystapic . A ona opisuje tylko bole takie jakie wystepuja u kazdej na poczatku ciazy
no dokładnie... Tym bardziej że no mąż nie ma możliwości siedzieć 24/7 w domu bo chodzi do pracy a mały cały czas do mamy chcę czy się przytulać czy bawić
No to zrozumiale . Jak masz mozliwosc to wciagu tygodnia umow sobie wizyte do kogos innego
 
No to tez moim zdaniem przy tym chociaz plamienie powinno wystapic . A ona opisuje tylko bole takie jakie wystepuja u kazdej na poczatku ciazy

No to zrozumiale . Jak masz mozliwosc to wciagu tygodnia umow sobie wizyte do kogos innego
dobrze postaram się dziękuje
 
Wygląda to na krwiaka podkosmówkowego i faktycznie kosmowka jest wtedy lekko odklejona. Takie krwiaki zdarzają się bardzo często i rzeczywiście podaje się na nie progesteron. Mój się powiększał z każdą wizyta, az był tal duży jak cały pęcherzyk ciążowy. 2 tygodnie lezenia, duphaston 3x2 i luteina 2x1 i na ostatniej wizycie po krwiaku został już tylko skrzep. Twój jest bardzo mały więc o ile nie będzie się powiększał to duphaston plus odpoczynek powinien wystarczyc
 
Wygląda to na krwiaka podkosmówkowego i faktycznie kosmowka jest wtedy lekko odklejona. Takie krwiaki zdarzają się bardzo często i rzeczywiście podaje się na nie progesteron. Mój się powiększał z każdą wizyta, az był tal duży jak cały pęcherzyk ciążowy. 2 tygodnie lezenia, duphaston 3x2 i luteina 2x1 i na ostatniej wizycie po krwiaku został już tylko skrzep. Twój jest bardzo mały więc o ile nie będzie się powiększał to duphaston plus odpoczynek powinien wystarczyc
Ale to nie lozysko ?
 
reklama
Na tym etapie ciąży nie ma łożyska natomiast może ginekolog uprościł bo mu się nie chciało tłumaczyć co to kosmowka, a co to doczesna. Nie wiem lekarze lubią mówić różne rzeczy 😂
No to moja pierwsza wypowiedz nie byla mylna bo pisalam ja na wlasnym doswiadczeniu . Ale moim zdaniem I tak bym poszla na jej miejscu skontrolowac do innego ginekologa
 
Do góry