reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odpadł kikut, panikuje

wikk0t

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2020
Postów
61
Dziś w nocy przy przebieraniu nie zobaczyłam kikuta, był przyklejony do ubranka a w pepuszku zostało takie coś.. czy to jest normalne? Może któraś z was tak miała? Położna nie odbiera a ja zwariuję że coś jest nie tak ☹️
 

Załączniki

  • IMG_20220930_092404.jpg
    IMG_20220930_092404.jpg
    511,7 KB · Wyświetleń: 360
reklama
Dziś w nocy przy przebieraniu nie zobaczyłam kikuta, był przyklejony do ubranka a w pepuszku zostało takie coś.. czy to jest normalne? Może któraś z was tak miała? Położna nie odbiera a ja zwariuję że coś jest nie tak ☹️
Nic się nie dzieje:) przemywaj octaniseptem zamoczonym na patyczku do uszu :) i to wyschnie i się zagoi :)to kolejny etap zagojenia się ;)
 
Do góry