reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
My używamy Bella Happy i Pampersów.Chociaz przyznaje że pampersy przerżnęły już dwa razy Damianowi udo (ten sznureczek w środku pieluchy na boku) i straciłam do nich zaufanie.Huggisów też używałam. Były oki
 
reklama
Ja zawsze używałam Pampers ale odkąd pojawiły się nowe "ulepszone" :mad:, mam problemy z pupcią Sebastiana. Ogólnie szukam jeszcze starych Pampersów, a jeżeli nie ma używam Huggis. Ostatnio od brata dostałam pieluszkę Rossmana z fioletowej linii i oceniam, że też są godne polecenia. A jeśli chodzi o produkty pod marką sklepu (Tesco, Rossman) to nie należy ich się bać, bo to robią producenci pieluch, najlepiej sprawdzić kto i po kłopocie.
 
albo pampers albo bella happy. huggis wogóle nie zdały egzaminu :(
a jakie chusteczki do pupy używacie??? mi najbardziej podpasowały bambino. wogóle cała seria kosmetyków bambino dla dzidzi jest dobra. od innych chusteczek miałam uczulenie na dłoniach :-[
 
theo zgadzam się kosmetyki bambino są najlepsze moja Julka kiedyś miała uczulenie na oliwkę jonhsona a na bambino nie ma w ogóle bambino jest super!!!! polecam
 
Moj Jochul uzywa huggisow. Oprocz mydla Johnsona nie uzywamy zadnych kosmetykow a jego skorka ma sie calkiem dobrze, zadnych kremow ani oliwek. Jak byl malutki troche go kremowalam Penatenem i pupe Sudocremem, ale teraz juz niczego.

age.png


event.png
 
A my używaliśmy najpierw Pampersów, potem na zmianę z Bella Happy, ale ostatnio belle zrobiły się jakieś strasznie drogie, a pampersy się skiepściły (przynajmniej Filipowi przestały pasować) i jedziemy na Huggies, bardzo sobie chwalimy.
pozdrowionka
nikita
 
A my na poczatku uzywałyśmy Pampersów(tak do 2 miesiąca), potem Bella Happy, i tak jest do dzisiaj. Czasem jak nie mam juz pieluch a mąż nie może podkoczyc do sklepu w którym kupujemy Bellę kupuję biedronkowe.Wg mnie są całkiem niezłe, dobrze chłoną i nie odparzają pupci- czasem odnosze wrażenie że są robione one z pozostałości papmpersowych..
Ja nadal używam chusteczek nawilżonych i naogół biedronkowych bo są tanie i nie podrażniają skóry Zuzi.A na początku używałam Nicea lub pampers.
Do pupy uzywam kremu Nivea albo KLoran'e.Pudru nie mogę używać żadnego od początku, bo Zuzi od razu sioę odparza pupa.
Do ciała od początku używalam Mleczka Pielęgnacyjnego Nivea, takiego bialego. Oliwek w ogóle nie używam, bo Zuzi nie slużą a ja w ogółe nie lubie oliwek.Mydła Bambino lub Johnson's.
Krem do buzi - Ziajka.
Huugies w ogóle nie używałam, bo w ciązy jak zbierałam opinie na temat ,,rzeczy" dla dzieci nasłuchałam się,że one najbardziej uczulaja.Ale z tego co Wy piszecie, może warto spróbować.
 
reklama
Witam,
my od początku używamy Pampersów, są świetne, a Olaf ma śliczną pupkę bez odparzeń.Ogólnie wszyscy jesteśmy zadowoleni.
Pozdrówka
 
Do góry