reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
cześc dziewczyny , mam pytanie
od kilku dni moja córcia budzi sie w nocy cała przesikana i musze ja całą przebierać, używałam cały czas huggisów i własnie w nich tak siura, może macie jakieś lepsze pomysły? inne pieluchy ? poradżcie coś plis :)
 
reklama
elfiko pisze:
cześc dziewczyny , mam pytanie
od kilku dni moja córcia budzi sie w nocy cała przesikana i musze ja całą przebierać, używałam cały czas huggisów i własnie w nich tak siura, może macie jakieś lepsze pomysły? inne pieluchy ? poradżcie coś plis :)

W tym wątku opinii na temat pieluch nie brakuje...przeczytaj cały wątek, może znajdziesz coś co Tobie i maluszkowi będzie odpowiadać...niestety nie zawsze jest tak, że to co odpowiada innym dzieciom, sprawdzi się i u Twojego...pozostaje tylko metoda prób i błędów.
Możesz jeszcze zajrzeć TUTAJ, też dużo opinii

Ja od siebie mogę napisać tyle, że absolutnie nie polecam pieluch z LeaderPrice...pisałam już o tym w Polecam-Odradzam...cerata, brak rzepów, jedynie paski taśmy klejącej...makabra.
 
ja zdecydowanie polecam happy, używalismy i pampersów i hugisów ale happy okazały sie najwygodniejsze - przynajmniej dla nas. Są dość szerokie ze nic nie ucieknie, poza tym wysokie i dobrze sie trzymają na pleckach a nie zjeżdżają z pupy jak byl w przypadku innych!
 
My używamy Dada z Biedronki i muszę powiedzieć że nie odbiegają od Pampersów, a są tańsze.Kiedyś używaliśmy Haggisów,ale nie zgadzały się rozmiary z wagą maleństwa.Pozdrawiam.
 
Z tą numeracją to w ogóle coś jest pochrzanione, ja do tej pory musiałam zmieniać pieluchy w połowie numeracji, aktualnie jesteśmy na 4, zobaczymy jak długo.
 
ja musiałam odłożyc pół paczki pampersów 2 bo małemu nóżki bardzo ściskały a teoretycznie wagowo powinien sie miescic nie chciałam dziecka na siłe dopinac z jedynek tez bardzo szybko wyrósł teraz od dłuższego czasu uzywaamy pieluszek 3 i te chyba są u nas najdłuzej
 
Teraz jedziemy na Biedronkowych Dada i moim zdaniem są super i nie zamierzam zmieniać, chyba, że ktoś poleci równie dobre i tańsze ;D
 
A MY OD SZESCIU MIESIECY UZYWAMY PIELUCHY I CHUSTECZKI FIRMY PAMPERS I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI ;D!!!!POZDRAWIAM!
 
Uzywam pampersow bo mam znizki, ale sadze ze reklama robi swoje
Huggis sa rownie dobre i tansze.
Swietne sa pieluchy z Lidla!
 
reklama
Do góry