reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
Magdabial
co to takiego ten CIEN???????????/

my uzywalismy tez roznych, ale chyba jednak klasyczny Pampers zdal egzamin, chociaz zdazalo sioe ze jasie budzil sie w nocy z osiusianymu pleckami albo bokiem, bo sie zsunela pieluszka. jednak pampersow wlasnie uzywam.
co do husteczek, to i bambino i Nivea baby sa super (te drugie szczegolnie-super pachna, sa dpbrze poskaldane w opakowaniu i zawieraja przyjazne dla skory balsamy...). jednak cena odstrasza 10 zecikow za paczke, a Bambino 7 zeta.

pozdrawiam
ola
 
reklama
mimi, CIEN to firma pieluszek z Lidla...
zdecydowałam się je wypróbować też ze względu na tą gumkę z tyłu pieluszki, bo młody zawsze nad ranem robi kupkę i jakoś ZAWSZE wychodzi górą z pampersa, tak że ma osraną całą piżamkę... całe szczęście że robi to w trakcie/po jedzeniu, jak jeszcze go trzymam na rękach,inaczej załamałabym się gdybym musiała codziennie prześcieradła prać.... no i teraz nie wiem czy on tak dziwnie robi, czy to wina pampersa.. bo za mały rozmiar na pewno nie ;D

co do chusteczek to odradzam Dzidziusia, może w nawilżeniu itp są ok, ale za chiny ludowe nie da się wyjąć JEDNEJ chusteczki, wychodzą całą stertą, a na dodatek jest problem z uchwyceniem jej...
 
Ostrzegam!!!
Za nic w Świecie nie kupujcie promocyjnych pieluch Huggies tzn. pakowanych w jumbo paczki.
Są beznadziejne tzn.rozmiar nie odpowiada opisowi,źle maszynowo pocięte(pasek do rzepa znajduje sie albo na wysokości piersi albo na wysokości krocza dzidziusia)>Jak je zakładać? W ogóle nie wchłaniają moczu i nie są suche jak tetra jedno siku i do kosza !!!! Pupa Julci odparzona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




































 
kasiek04 może trafiłaś na złą partie bo ja mam właśnie te promocyjne duże huggiesy i jest naprawdę ok, tylko, że my kupujemy soft&dry, a nie te flexy, chociaż podobno i te sa niezłe tylko trochę droższe.
Pozdrawiam

 
Właśnie ja od urodzenia małej używam Huggisów i zawsze było z nimi ok!!
Używałam głównie tych Flexi, ale zaczęłam potem na próbę Soft&Dry i nawet bardziej mi się spodobały bo są mięciutkie.
Te Flexi są sztywniejsze i jak ktoś chce szerzej pieluchować to się nadają!
A obecnie używam Soft&Dry, na zmianę z Pampersami - które kupuję jak właśnie jest ich promocja, teraz właśnie kupiliśmy w Carrefurze, bo są JumboPaczki w cenie Haggisów. Niestety Pampersy są najdroższe!
 
Ja używam Huggies FREEDOM i uważam, że są rewelacyjne!!! Jak mawia mój syn: Inne wymiękają!.

Pieluszki są bawełniane, mięciutkie, nie przeciekają, dobrze leżą i mają fajne szerokie rzepy (moim zdaniem najlepsze zapięcia ze wszystkich pieluch). Kupuję w Makro i wcale nie wychodzi bardzo drogo, chociaż są droższe od innych Huggisów.

Pampersów nie lubię, bo są jakieś takie foliowe i miałam wrażenie, że dziecku jest w nich bardzo gorąco, a skóra nie oddycha.
 
Ja od urodzenia malego uzywalam tylko pampersow a teraz chcialam poprobowac i kupilam rosmany i dada (z biedronki) i nie jestem zadowolona, juz dwa razy w ciagu tygodnia mialam przescieradlo do wymiany i dziecko do przebrania, bo caly zasikany :mad: dzis sie wkurzylam, bo musialam suszyc materac i kupilam pampersy ;) te pieluszki maja za waskie rzepy.

 
my testujemy nadal Cien z Lidla, są ok, chociaz dzisiaj przesiąkło... ale w pampersach też się to zdażało... nie widać odparzeń, skórka oddycha.. c.d.n. ;D
 
Ja natomiast najpierw używałam Pampersów 1 i 2 -rewelacja,sama nie wiem jak te wszystkie siuśki sie tam mieszczą i nawet powerzchnia nie oddaje wilgoci...Ale jako,że z kasą u mnie nie najlepiej(samotna mama)to babcia kupiła...Huggiesy 3 super flex w jumbo Paczkach po 78 sztuk...Prosiłam o jedną na próbę,kupiła trzy...I klops!!!!Są beznadziejne!Jak tylko Oli dłużej spi,to kiedy wreszcie się obudzi pielucha jest cała w strzępach,a w całym pokoju czuję aż zapach moczu-tak puszcza wszystko na zewnątrz!Beznadziejne!No ale musze zużyć te co mam,bo nie stać mnie na wyrzucenie i kupienie nowych.I rzeczywiście  Kasiek04 masz rację- są źle wyprofilowane i uciskaja nóżki akurat u mojego synka.A jak sie je poluźni,to Oli siusia sobie na plecy... :(
Nie polecam!
 
reklama
ja na początku uzywałam pampersów (1-2) i byłam zadowolona a potem były Huggiesy 3 soft & dry i faktycznie są wilgotne jak dziecko jest w nich dłuzej i zauwazyłam ze czerwieni sie po nich pupa , przez jakis czas uzywałam tez happy i były nawet ok ale trzeba było wg mnie częściej zmieniac no i moze są troche za sztywne ale za to szerokie
 
Do góry