reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
reklama
moje dziecko wychowało sie własnie w pampersach, od innych odrazu miała zaczerwienioną pupe. Moim zdaniem te pieluchy są najlepszej jakości.
 
... my również jesteśmy z Pampersów bardzo zadowoleni :tak: używamy ich od urodzenia Mateuszka i nigdy żadnych problemów nie było :-)
 
A jeszcze jedno, jeśli chodzi o cenę owszem są one najdroższe ale pampersów pod koniec użytkowania wychodziło ok 4 na dobe a tanszych pieluch 6 a nawet 8 bo mała miała cały czas mokrą pupe, a niraz nawet jak wysikala wiecej to poleciało jej po nogach bo nie nadązyło wsiąkac. Więc gdzie ta oszczednośc???
 
Pampersy sa najlepsze! My uzywamy ich od poczatku. Probowalysmy innych ale szybko wracalysmy do Pampersow. Moze sa i drogie ale w przeliczeniu wychodzi taniej od tych "tanich" bo sa WYDAJNIEJSZE!
 
Ja przy Stasiulku urzywałam polskiego odpowiednika pampersów. I trzymały się równie długo a przynajmniej nie zbijały tak obrzydliwie jak pampersy. Ale pewnie z piluchami tak jak z każdą inną rzeczą, dla jednych takie a dla innych takie są dobre.:tak:
 
Moje dziewczyny obie są wychowane na pampersach i nigdy nie było z nimi problemów. Kupuję okolo 70 sztuk po średnio 42zł, czyli nie są tak drogie,a chciałam kiedyś zaoszczędzić i zaczęłam kupować inne, ale to jest na zasadzie, że chytry dwa razy traci:). Koleżanka używała Happy i jej paczka starczała na tydzien a mi paczka pampersów na 3, więc gdzie oszczędność??? Dodam, że odparzenia to była i jest teraz przy drugiej dzidzi wielka rzadkość.
 
Moje dziewczyny obie są wychowane na pampersach i nigdy nie było z nimi problemów. Kupuję okolo 70 sztuk po średnio 42zł, czyli nie są tak drogie,a chciałam kiedyś zaoszczędzić i zaczęłam kupować inne, ale to jest na zasadzie, że chytry dwa razy traci:). Koleżanka używała Happy i jej paczka starczała na tydzien a mi paczka pampersów na 3, więc gdzie oszczędność??? Dodam, że odparzenia to była i jest teraz przy drugiej dzidzi wielka rzadkość.

a u nas paczka pampersow starcza na miesiac :-D zwykle trafiamy na promocje wiec placimy od 39-46 zl- na miesiac to bardzo niewiele ;-) a jak byla mala (ok miesiaca miala) byla zajb***ta promocja gdzie 156 sztuk Pampersa kosztowalo 50 zl.
 
reklama
A mi jak na początku szło mi 10 na dobę, to i teraz 12-15. :sorry:
Szukam czegoś tańszego, ale na razie nie za dobrze - albo mały przesikuje, albo dostaje uczulenia... albo znów nie jest za bardzo taniej...:no: Uzywamy głównie pampersów. Dla mnie nie są jakieś rewelacyjnie chłonne. I ma mokrą pupę, płacze i upomina się o zmianę co 2-3 godziny, jeśli nie zmienię. Ale nic nie mogę lepszego wykryć...
 
Do góry