• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ja tego nie znosze dla mnie to nie tylko brak szacunku ale i lekceważenie innych wrrrr :no:
:-D:-D no ba :cool2:

dokładnie :tak::no:

:-D:-D:-D

Ta cena, to pierwsza wpłata.............czytaj do końca :-D:-D:-D:-D

23_134_3.gif
 
Czesc dziewczynki:)Dawno u Was nie bylam...
U nas wszystko dobrze...Z dzidzia wszystko ok:-)
Ostatnio zaczal mnie pobolewac kregoslup i zauwazylam niewielkie rozstepy na brzuchu(a juz sie cieszylam,ze nic nie ma-hihi).
Co do tematu fryzjera to z checia tez bym poszla...No,ale tu jest drogo i chyba wybiore sie jak polece po nowym roku do Polski...Tam chodzilam do takiego salonu gdzie sami mi doradzali w jakiej fryzurze byloby mi ladnie i zawsze bylam zadowolona:-)
Pozdrawiam wszystkie:)

Cieszę się, że u Ciebie i maleństwa wszystko dobrze wpadaj do nas częsciej :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry