Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Wróciłamto było straszne w sumie straszne to mało powiedziane
a w środę czeka mnie to samo
może nie zwieje
A Wy co Kobietki porabiacie?
hehhe kochana ja tez mam dzis agresoranie jestes sama
![]()

Ja tego nie znosze dla mnie to nie tylko brak szacunku ale i lekceważenie innych wrrrr
no ba
![]()





Ta cena, to pierwsza wpłata.............czytaj do końca![]()
Czesc dziewczynkiDawno u Was nie bylam...
U nas wszystko dobrze...Z dzidzia wszystko ok:-)
Ostatnio zaczal mnie pobolewac kregoslup i zauwazylam niewielkie rozstepy na brzuchu(a juz sie cieszylam,ze nic nie ma-hihi).
Co do tematu fryzjera to z checia tez bym poszla...No,ale tu jest drogo i chyba wybiore sie jak polece po nowym roku do Polski...Tam chodzilam do takiego salonu gdzie sami mi doradzali w jakiej fryzurze byloby mi ladnie i zawsze bylam zadowolona:-)
Pozdrawiam wszystkie![]()