Majsii
Fanka BB :)
Żyje ale co to za życieAle żyjesz!!!!!!!!!!!! Najważniejsze![]()

No u tego rzeźnika cholernego ale w sumie jak już raczył dać znieczulenie w pół buzi to nie bolało tylko strasznie długo trwało ale jeszcze druga dwójeczka do zrobienia i będę mogła świecić uśmiechemWitaj :-)
A gdzie byłaś u dentysty?
O ile nie zbankrutuję najpierw 
Oj Rudzia mówię Ci teraz będę chodziła do dentysty cały czas byle nowe dziurki się nie zrobiłybidulka :* cumolki :*
:*

hmmm ten rocznik za taką cenę?? Coś to podejrzane 
