• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

Ale żyjesz!!!!!!!!!!!! Najważniejsze :zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D
Żyje ale co to za życie :-p
Witaj :-)
A gdzie byłaś u dentysty?
No u tego rzeźnika cholernego ale w sumie jak już raczył dać znieczulenie w pół buzi to nie bolało tylko strasznie długo trwało ale jeszcze druga dwójeczka do zrobienia i będę mogła świecić uśmiechem :-p O ile nie zbankrutuję najpierw :baffled:
bidulka :* cumolki :*
Oj Rudzia mówię Ci teraz będę chodziła do dentysty cały czas byle nowe dziurki się nie zrobiły :-p :*
 
reklama
W końcu znalazłam sukienkę, którą chciałam kupić, a nie było mojego rozmiaru!!!!
P się ucieszy .....JUPIIIIIIIIIIIIIIIII :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Żyje ale co to za życie :-p

No u tego rzeźnika cholernego ale w sumie jak już raczył dać znieczulenie w pół buzi to nie bolało tylko strasznie długo trwało ale jeszcze druga dwójeczka do zrobienia i będę mogła świecić uśmiechem :-p O ile nie zbankrutuję najpierw :baffled:

Oj Rudzia mówię Ci teraz będę chodziła do dentysty cały czas byle nowe dziurki się nie zrobiły :-p :*

Zrób i będzie spokój ja chodziłam aż zrobiłam wszystkie :tak:

dzielna dziewczynka :-D:-D
a tak jakoś :-D:-D;-)
ee... nieee;-);-)

:-D:-D:-D
:szok: ale jakie Ty masz piękne suwaczki :szok::szok:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry