rudzia789
szczęściara
i do samego konca trzymac bedziemy &&&&&A teraz się muszę wytłumaczyć te kciuki o które Was prosiłam to były właśnie dla Madziuli mam nadzieje, że nadal trzymacie mocno ;-)
Weż obieraj może ziemniaki??![]()
PYRY bo ziemniaki juz nie takie dobre oooooo:-):-):-)



a głodnam jak wilk 

;-)