ewelina28
Dum Spiro Spero...
Tak ja to wszystko rozumiem....ale dla mnie osobiście, liczy się artysta, który poświęca się jednemu stylowi i robi to doskonale, takim stylem zdobył rzeszę fanów i tego powinien się trzymać....a nie kombinować, cudować - tak zachowują się śpiewacy amatorzy - szukając swojego stylu i swojej drogi wokalnej, a nie artyści takiej klasy! Ot moje zdanie ....:-)Ja już w sumie powiedziałam nauczyła nas do jednego stylu i taką ją widzimy a mi się podoba że eksperymentuje po tym poznać prawdziwego muzyka, dziś jest pop jutro może będzie ciężki rock nikt nie wie czuła, że to akurat teraz w duszy jej gra i spróbowała i to mi się podoba jak każda z nas jak potrzebuje zmian to je wykonuje tak muzyk, też szuka tego w czym czuje się najlepiej zmieniamy się zmienia się nasz gust i styl...i tyle



