• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



No widzisz nie potrzebnie miałabyś znowu pracę :-D:-D:-D:-D:-D

tylko jak on teraz wygląda :szok::szok::szok::-D:-D:-D

A wedługo oficjalnych?? :-D:-D:-D:-D

to cholera wie :-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D teraz ja sie oplułam.......M też jest agent!!!! Qrffaaaaa widać że ten sam resort........:-D:-D:-D:-D

taaa.... ten sam resorcik :szok::szok::szok::-D:-D:-D

ano ma ma :) tez syszalam :) moj tom ma fiola ;)

taaak??? tak jak mój... jak normalnie nastolatek się zachowuje :szok::szok::szok::-D:-D:-D
 
no i bylo wystawiac jezyk:-D:-D:-D:-D:-D palce znaczy sie:-D:-D:-D
palce-ze-stopami-712-OBRAZKY.PL.jpg
:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry