ewelina28
Dum Spiro Spero...
Ok...juz nic nie powiem.......ciekawe ile bez pisania-gadania wytrzymam.....dżizaz... Ewelina opanuj się bo nam sobie Marta krzywdę zrobi !!!!!!!!!!!!!!!![]()




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ok...juz nic nie powiem.......ciekawe ile bez pisania-gadania wytrzymam.....dżizaz... Ewelina opanuj się bo nam sobie Marta krzywdę zrobi !!!!!!!!!!!!!!!![]()




A przed kościołem, kiedy wszyscy nam życzenia składają, podchodzi synek mojej kuzynki i ciągnie mnie za suknię i mówi najpierw cichutko (dodam że kamerzysta czuwał) "ciocia kupę"....ja nic......"ciocia kupę mi sie chce"......wołam kuzynke i mówię jej na ucho....a mały "ciocia, zdejm te rękawice bo kupką sobie ubrudzisz"....i wsio jest nagrane na naszej kasecie ślubnej.....![]()





A przed kościołem, kiedy wszyscy nam życzenia składają, podchodzi synek mojej kuzynki i ciągnie mnie za suknię i mówi najpierw cichutko (dodam że kamerzysta czuwał) "ciocia kupę"....ja nic......"ciocia kupę mi sie chce"......wołam kuzynke i mówię jej na ucho....a mały "ciocia, zdejm te rękawice bo kupką sobie ubrudzisz"....i wsio jest nagrane na naszej kasecie ślubnej.....![]()










dobrze że nie wycierałam monitorka... bo znowu poplułam biedaka![]()





Ok...juz nic nie powiem.......ciekawe ile bez pisania-gadania wytrzymam.....![]()





Ok...juz nic nie powiem.......ciekawe ile bez pisania-gadania wytrzymam.....![]()




dzieciaki sa jedyne w swoim swoim rodzaju
M właśnie dzwonił że w marcu jedzie do Łodzi... ja się pytam po co... a on że według nieoficjalnych informacji Metallica ma zagrac koncert![]()




dzieciaki sa jedyne w swoim swoim rodzaju
M właśnie dzwonił że w marcu jedzie do Łodzi... ja się pytam po co... a on że według nieoficjalnych informacji Metallica ma zagrac koncert![]()













teraz ja sie oplułam.......M też jest agent!!!! Qrffaaaaa widać że ten sam resort........



no slonia nie latwo podniescale mam blisko do podlogi na szzescie
![]()




Ok...juz nic nie powiem.......ciekawe ile bez pisania-gadania wytrzymam.....![]()




teraz ja sie oplułam.......M też jest agent!!!! Qrffaaaaa widać że ten sam resort........
![]()




















dzieciaki sa jedyne w swoim swoim rodzaju
M właśnie dzwonił że w marcu jedzie do Łodzi... ja się pytam po co... a on że według nieoficjalnych informacji Metallica ma zagrac koncert![]()