• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
A przed kościołem, kiedy wszyscy nam życzenia składają, podchodzi synek mojej kuzynki i ciągnie mnie za suknię i mówi najpierw cichutko (dodam że kamerzysta czuwał) "ciocia kupę"....ja nic......"ciocia kupę mi sie chce"......wołam kuzynke i mówię jej na ucho....a mały "ciocia, zdejm te rękawice bo kupką sobie ubrudzisz"....i wsio jest nagrane na naszej kasecie ślubnej.....:-D:-D:-D:-D:-D

dzieciaki sa jedyne w swoim swoim rodzaju :-D:-D:-D:-D


M właśnie dzwonił że w marcu jedzie do Łodzi... ja się pytam po co... a on że według nieoficjalnych informacji Metallica ma zagrac koncert :eek:
 
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
A przed kościołem, kiedy wszyscy nam życzenia składają, podchodzi synek mojej kuzynki i ciągnie mnie za suknię i mówi najpierw cichutko (dodam że kamerzysta czuwał) "ciocia kupę"....ja nic......"ciocia kupę mi sie chce"......wołam kuzynke i mówię jej na ucho....a mały "ciocia, zdejm te rękawice bo kupką sobie ubrudzisz"....i wsio jest nagrane na naszej kasecie ślubnej.....:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dobrze że nie wycierałam monitorka... bo znowu poplułam biedaka :-D:-D:-D:-D

No widzisz nie potrzebnie miałabyś znowu pracę :-D:-D:-D:-D:-D

Ok...juz nic nie powiem.......ciekawe ile bez pisania-gadania wytrzymam.....:-D:-D:-D:-D

1 minetkę :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry