• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
MNIAM!!!!
poproszę do kawki!!!
Rudzia - dawno - bo ja jakaś niezorganizowana jestem
i miałam doła i w ogóle.Ale po dzisiejszej lekturze przeszło :P
 
:szok::szok::szok::szok:

a mój M kiedys na wakacjach pojechał do sklepu... przyjeżdża wita się ze mną, buzi, obejmuje mnie ręką.... ja patrzę krzyczę bo w rękaw miał wsadzoną ratke świńska... myślałam że go ukatrupię :eek::eek::eek:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście

Marti - my chyba kiedyś się już poznałyśmy gratuluję Maciusia
Ewelinka- &&& - będzie dobrze
Danula - pozdrowienia
Madzia - trzymaj się tam
Anetka - witaj :)
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Rudzia - no to pięknych snów do końca ciąży

Witaj :-)
 
A to Kacpra rodziłaś przez cesarkę??



Dlaczego mnie to nie dziwi???? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D właśnie o takich wariatach mówię, czy musze coś dodawać?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Pytania????!! BRAK....:-D:-D:-D:-D

Historia z naszego ślubu . Wszystko ładnie pięknie ale kiedy nadszedł moment przysięgi małżeńskiej, ksiądz zapomniał imienia P. Pyta więc: Jak pan ma na imię? - P nic, - no jak pan ma na imię? Pod dłuższej chwili P odpowiada: Nasz Pan ma na imię Jezus!!!!!!!!!!!!!! Ksiądz Jerzy ze śmiechu sie opluł, a goście nie wiedzieli o co kaman.....Kiedy wszystkim opowiadam tą historię to mi nie wierzą, że miała miejsce...

:-D:-D:-D:-D:-D
 
Pytania????!! BRAK....:-D:-D:-D:-D

Historia z naszego ślubu . Wszystko ładnie pięknie ale kiedy nadszedł moment przysięgi małżeńskiej, ksiądz zapomniał imienia P. Pyta więc: Jak pan ma na imię? - P nic, - no jak pan ma na imię? Pod dłuższej chwili P odpowiada: Nasz Pan ma na imię Jezus!!!!!!!!!!!!!! Ksiądz Jerzy ze śmiechu sie opluł, a goście nie wiedzieli o co kaman.....Kiedy wszystkim opowiadam tą historię to mi nie wierzą, że miała miejsce...

:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D leje
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry