• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście

Marti - my chyba kiedyś się już poznałyśmy gratuluję Maciusia
Ewelinka- &&& - będzie dobrze
Danula - pozdrowienia
Madzia - trzymaj się tam
Anetka - witaj :)
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Rudzia - no to pięknych snów do końca ciąży
 
ANECIA, co mi kupiłaś dobruchnego??????????????????? :-D:-D

snickers.jpg
 
Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście

Marti - my chyba kiedyś się już poznałyśmy gratuluję Maciusia
Ewelinka- &&& - będzie dobrze
Danula - pozdrowienia
Madzia - trzymaj się tam
Anetka - witaj :)
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Rudzia - no to pięknych snów do końca ciąży
Witam milutko :-):-):-) i dziękuję za &&& - musi być dobrze....i cieszymy się, że Cię rozbawiłyśmy...:laugh2::laugh2:
 
Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście

Marti - my chyba kiedyś się już poznałyśmy gratuluję Maciusia
Ewelinka- &&& - będzie dobrze
Danula - pozdrowienia
Madzia - trzymaj się tam
Anetka - witaj :)
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Rudzia - no to pięknych snów do końca ciąży

witaj kochana dawno sie nie "widzialysmy" ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry