rudzia789
szczęściara
:-):-):-)
czesc Kochana![]()
Malenka :* dzis 2.5 roku od slubnego kobierca :* MILOSCI dla WAS :* i kolejnych takich latek razem :*:*:*:*
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
:-):-):-)
czesc Kochana![]()
Długo by opowiadać...
Kwiatami mnie zasypywał....
Samolotem chciał "przewieźć"
i w ogóle...
nawet do mich rodziców uderzał





:-d:-d:-d:-d:-d:-d
A mój m kiedys na wakacjach pojechał do sklepu... Przyjeżdża wita się ze mną, buzi, obejmuje mnie ręką.... Ja patrzę krzyczę bo w rękaw miał wsadzoną ratke świńska... Myślałam że go ukatrupię![]()
Witam milutko :-):-):-) i dziękuję za &&& - musi być dobrze....i cieszymy się, że Cię rozbawiłyśmy...Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście
Marti - my chyba kiedyś się już poznałyśmy gratuluję Maciusia
Ewelinka- &&& - będzie dobrze
Danula - pozdrowienia
Madzia - trzymaj się tam
Anetka - witaj
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Rudzia - no to pięknych snów do końca ciąży


.....dobre.....


gdybym tylko nie brzydziła sie jej wziaśc do ręki 


Malenka :* dzis 2.5 roku od slubnego kobierca :* MILOSCI dla WAS :* i kolejnych takich latek razem :*:*:*:*





Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście
Marti - my chyba kiedyś się już poznałyśmy gratuluję Maciusia
Ewelinka- &&& - będzie dobrze
Danula - pozdrowienia
Madzia - trzymaj się tam
Anetka - witaj
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Rudzia - no to pięknych snów do końca ciąży
Cześć DZIEWCZYNY
nadrabiam zaległości
i normalnie nie nadążam!!!
Ale mnie rozbawilyście



