• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

snickers.jpg

Ewelincia podziel sie ;)
 
reklama
taaa... myślałam że go tą ratką pobije :szok::szok::szok: gdybym tylko nie brzydziła sie jej wziaśc do ręki :cool2::cool2::cool2:
Ja kiedyś wyciągnęłam z jego yyyyyy...kieszeni (hahaha), świński ogonek, zakręcony........na szczęście był gumowy.....zawsze mi robi takie rzeczy wariat jeden....ale wtedy sie wystraszyłam, bo myślałam że to jaka glista czy cuś.....fuuujjj:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wiola - mi też tylko mine(u)tki pozostają (tylko ochoty brak - muszę częściej z Wami pisać) - a co ten Palikot robił?????????
Zapraszamy częściej....
U nas to norma....
A mój Palikot...
cóż...
adorował mnie...
:-D:-D:-D:-D

hehehhe no nic tylko pozazdroscic takiego LUBEGO:-D:-D:-D:-D:-D

No co...
Wszak jest 'przystojny"

A poza tym
"W 1990 utworzył produkującą [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Wino"]wina[/ame] musujące firmę "Ambra", w której przez jedenaście lat zajmował stanowisko prezesa zarządu. Po sprzedaży udziałów w tym przedsiębiorstwie założył następną spółkę Jabłonna S.A., poprzez którą kontrolował [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polmos"]Polmos[/ame] [ame="http://pl.wikipedia.org/wiki/Lublin"]Lublin[/ame] S.A., produkujący m.in. wódkę Żołądkową Gorzką. Akcji Polmosu pozbył się w 2006 po wprowadzeniu jej na giełdę[3]."
 
reklama
no teraz to moje jedyne marzenie zeby tym razem poczuc jak to jest.... ehhhhh szkoda ze tom tego nie rozumie.... :(

A to Kacpra rodziłaś przez cesarkę??

Eeeeeee.....no jakich takich ??????? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Pamiętam w zeszłym roku...jak P indyka zwędził mojej mamie i założył go na głowę....., i założyłam się z nim, że pójdzie do sąsiadki pożyczyć szklankę mąki.....oczywiście każdy myślał, że se jaja robimy.....poszedł. Dobrze, że sąsiadka poczucie humoru miała, a mama mieszka w bloku - więc nie musiał po podwórzu paradować, choć pewnie dla niego żaden problem....
Wiele takich historii mamy.....

Dlaczego mnie to nie dziwi???? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D właśnie o takich wariatach mówię, czy musze coś dodawać?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry