• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

nie wiem czy wogole powinnam.....
ale dzis mialam sen.... snilo mi sie ze rodzic zaczelam , ze w szpitalu zrobili mi USG i ze maly byl normalnie ulozony..... ze moglam tym razem rodzic ..... eh..... byl taki realny... widzialam Frania i wogole..... to pierwszy moj sen w tej ciazy kiedy go zobaczylam :)
 
reklama
nie wiem czy wogole powinnam.....
ale dzis mialam sen.... snilo mi sie ze rodzic zaczelam , ze w szpitalu zrobili mi USG i ze maly byl normalnie ulozony..... ze moglam tym razem rodzic ..... eh..... byl taki realny... widzialam Frania i wogole..... to pierwszy moj sen w tej ciazy kiedy go zobaczylam :)

Sen piękny oby tak było w realu bez powikłań
 
nie wiem czy wogole powinnam.....
ale dzis mialam sen.... snilo mi sie ze rodzic zaczelam , ze w szpitalu zrobili mi USG i ze maly byl normalnie ulozony..... ze moglam tym razem rodzic ..... eh..... byl taki realny... widzialam Frania i wogole..... to pierwszy moj sen w tej ciazy kiedy go zobaczylam :)
Cudny sen...
A mnie się śnił Palikot :eek:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry