rudzia789
szczęściara
Nie ukrywam, że sie boję tego badania....znaczy nie samego badania, a wyniku......
Dzięki za &&, P już ma stresa, ale ostatnio zaczął żartować na temat swoich żołnierzy i stwierdził, że chyba za mocno włazem czołgu dostawały po główce, że takie słabe(P z zawodu żołnierz-czołgista)
![]()
heheh


dobre 




;-):-)