Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Ok, dzięks kochana za info.....Wiesz nie wiem spytaj rodzinnego ale wydaje mi się, że chyba tylko gin. Ale spytaj nie zawadzi się dowiedzieć...
Ale wiesz spytaj czy możesz się dostać do genetyka na wizytę może właśnie on Was pokieruje co dalej??
witajcie - wkoncu wypelzlam z lozka takiego mam spiocha - pogoda taka ze wogole bym z niego nie wychodzila. brrrrrrrrr
Wredziuchy....:-(
sama se zrobie
i sama se podam
a co!





Martuś, witaj maleńka :-) Chyba sie pospało co???
Taka pogoda....pada? U mnie lejeee...ano spiocha mam takiego dzis ze szkoda gadac![]()

Ok, dzięks kochana za info.....
Już się umówiłam na piątek do rodzinnego, zobaczymy, może nas pokieruje gdzie trzeba....
A i na 10 grudnia mamy androloga na godz.17:00 ....ech...
a to co jest wiecej to dla Kacperka na male co niecoi ucaluj go ode mnie mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowka.... teraz w przedszkolu to sa chyba wszystkie mozliwe wirusy.....:-(

Taka pogoda....pada? U mnie lejeee...![]()


Dziękujemy w imieniu Kacperka
Cieszę się, że mogłam pomóc...
A młody wcale mi na chorego nie wygląda
ale zobaczymy
co nam powiedzą wyniki moczu
Nie ukrywam, że sie boję tego badania....znaczy nie samego badania, a wyniku......Popytaj koniecznie niech Was pokieruje gdzie trzeba inaczej nie ruszycie z miejsca wogóle
To już &&& za 10 grudnia


(P z zawodu żołnierz-czołgista)

