Anetka83
zbyt wiele...
ponoc czasu nie ma.....ale teraz to już zwątpiłam....
![]()
a...no czasmi tak bywa kochana...
zdjęcie boskie !!!!!!!!!!!!



Odchodzę po angielsku
zresztą...
I tak mnie tu nikt nie zauważa...
co Ty gadasz wogóle ???!!!! słoneczki Ci kochana przygrzało...czy cuś???!!!;-)
Miłego dnia Wiolus jak naprawde musisz już isc



mam nadzieje ze lekarz cos zaradzi
