ewelina28
Dum Spiro Spero...
Jestem znowu wybaczcie tę ucieczkę ale miałam drobne problemy techniczne....mamy defekt rur z centralnego w domu jak zwiększa przepływ zaczynaja piszczeć i dziś tak od rana, od 8 mieli zgłoszone i nic cisza cholerne konusy w domu wytrzymać nie szło takie piszczenie... więc się do adminitracji pofatygowałami wyobraźcie sobie pan do rozdzielni był szybciej w klatce jak ja
![]()







bo on wie co w .....rurach piszczy....
i wyobraźcie sobie pan do rozdzielni był szybciej w klatce jak ja 

