• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

Jestem znowu wybaczcie tę ucieczkę ale miałam drobne problemy techniczne....mamy defekt rur z centralnego w domu jak zwiększa przepływ zaczynaja piszczeć i dziś tak od rana, od 8 mieli zgłoszone i nic cisza cholerne konusy w domu wytrzymać nie szło takie piszczenie... więc się do adminitracji pofatygowałam :wściekła/y: i wyobraźcie sobie pan do rozdzielni był szybciej w klatce jak ja :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: bo on wie co w .....rurach piszczy....

niesmiala-malpka-985-OBRAZKY.PL.jpg
 
reklama
Na to wygląda, nic nie zapowiada zimy na święta, chociaż z drugiej strony nic mnie juz nie zdziwi.....A marzy mi sie jeszcze kulig saniami po lesie.....a takowy to pamiętam z 10 lat temu :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

no ja tutaj to moge naprawde tylko pomarzyc bo tu sniegu nie ma..... :( jak popada to zaraz topnieje albo jest z deszczem.... w zeszlym roku lekko popruszylo i cale miasto bylo sparalizowane :-):-):-) ni tu nie urzywaja zimowek bo nie ma po co:-):-):-)
 
no ja tutaj to moge naprawde tylko pomarzyc bo tu sniegu nie ma..... :( jak popada to zaraz topnieje albo jest z deszczem.... w zeszlym roku lekko popruszylo i cale miasto bylo sparalizowane :-):-):-) ni tu nie urzywaja zimowek bo nie ma po co:-):-):-)

No mam nadzieje, że u nas choć na święta popada sobie inaczej kaszana będzie :sorry:

Za to deszcz częstym gościem co?:zawstydzona/y: bo u nas ostatnio bardzo częstym...:wściekła/y:

Dziś u nas od rana leje a raczej siąpi sobie powoli :sorry:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry