• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Nie spieszno im do roboty ....To pewnie jakieś stare rury, albo zaworki , dlatego tak sie dzieje....

konik-2-642-OBRAZKY.PL.jpg

Nie stosunkowo nie stare tylko jakieś blefne zawory jak większy przepływ wody kulkowe zawory powodują to dzwonienie i wystarczyłoby tylko je wymienić i byłby spokój

Koń zajeb**** :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Ot filozofia cała nie? No ale wiesz.......od zgłoszenia awarii kwit mocy prawnej musi nabrać...:-D:-D:-D:-D więc do końca tyg. maja czas...:zawstydzona/y:

musi-z-kims-spac-563-OBRAZKY.PL.jpg

Zaworów i tak nie wymienią bo to trzeba to i tamto i jeszcze to a to już tak wiele zachodu :sorry:
Ja im dam do końca tygodnia ja zgłaszam i w ciągu najwyżej 30 minut ich widzę inaczej będzie nie ciekawie i dobrze to wiedzą :cool2::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry